חיפושדלג על חיפוש

יום עיון על אבחון וטיפול בכאב חריף לא טראומתי בברך

בגיל הביניים יתקיים ב – 17.11.06 במרכז רפואי "וולפסון". היחידה לאורתופדיה ארתרוסקופית במחלקה האורתופדית של המרכז הרפואי "וולפסון" בחולון, מארחת את יום העיון המשותף של החברה הישראלית לכירורגיה של הברך וארתרוסקופיה והאיגוד הישראלי לרפואת ספורט, בנושא: הגישה לאבחון וטיפול בכאב חריף לא טראומתי (שלא בעקבות חבלה) בברך, בגיל הביניים, ביום שישי 17.11.06 באולם ההרצאות ב"וולפסון". 

לדברי ד"ר אליהו אדר – מנהל היחידה לאורתופדיה ארתרוסקופית  ויו"ר החברה הישראלית לכירורגיה של הברך וארתרוסקופיה, כשאדם פעיל ספורטיבית, הופעת כאבים חריפים בברך הינה תופעה שכיחה ויכולה להעלות אצלו את החשש מפני המשך פעילות. בגיל הביניים בעיה זו עלולה לעיתים להביא להפסקה לא מוצדקת של הפעילות הספורטיבית. במרבית המקרים ההפסקה הזו איננה נחוצה, במיעוטם – ההפסקה הכרחית.

 

מטרת הכנס לרכז את המידע הקיים בקשר לביטויים הקליניים של בעיות רפואיות שונות הגורמות כאב חריף בברך, לארגן את קו החשיבה באשר לבדיקות העזר הנחוצות, לתת הכוונה בקשר להמשך פעילות גופנית והנחייה לטיפול פיזיותראפי במצבים אלה. אחד הנושאים החדשניים שיועלו ביום העיון הוא השדה המגנטי והשפעותיו על תפקוד הסחוס.

 

ליום העיון הוזמנו רופאים אורתופדיים, רופאי ספורט, פיזיותראפיסטים, מאמני ספורט ופיזיולוגיים.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד