חיפושדלג על חיפוש

יום העיון על חידושים בתחום הסוכרת

היחידה לסוכרת  בניהולו של ד"ר חוליו ויינשטיין – נשיא האגודה הישראלית לסוכרת, תקיים יום עיון עם תצוגת מוצרים, הפתוח לציבור הרחב ללא תשלום, ביום שישי 8.12.06 בין השעות 09:00-12:00, באולם ההרצאות של ביה"ח "וולפסון". 

על סדר היום:

ברכות – ד"ר יצחק ברלוביץ', המנהל החדש של המרכז הרפואי.

הרצאות: 

-     שתי תרופות חדשות   BYETTA ו- JANUVIA המורידות
את רמת הסוכר וגם משפיעות על הפחתה במשקל, שאמורות להיכנס לשימוש בישראל במהלך השנה הבאה
ד"ר דניאל שפיץ, רופא בכיר ביחידת הסוכרת
הסוכר איננו בהכרח האויב מס' 1 של חולי הסוכרת – הפרכת מיתוסים רבים התזונאית טלי גנץ, מומחית לתזונה בחולים סוכרתיים
 
חיסון למניעת סוכרת נעורים, אינסולין הניתן בשאיפה לריאות במקום בהזרקה, האם קינמון מוריד את רמת הסוכר – מחקרים חדשים ומעניינים הנערכים ביחידה לסוכרת ב"וולפסון" ד"ר חוליו ויינשטיין, מנהל היחידה לסוכרת
האגודה הישראלית לסוכרת ומדוע כדאי להיות חברים בה גב' רחל זנד , מנהלת סניף חולון של האגודה הישראלית לסוכרת

במבוא לאולם ההרצאות תוצג תערוכה מגוונת אשר תכלול תכשירים שונים לחולי סוכרת, מכשירים לבדיקת סוכר, עטי הזרקת אינסולין, סוגי מזון הנושאים את תו האגודה ומותרים לחולי סוכרת, ועוד.

ד"ר ויינשטיין אמר שהסוכרת היא אחת המחלות הנפוצות ביותר בעולם. גם בישראל יש כ- 400 אלף חולי סוכרת ועוד מספר דומה של אנשים עם סוכרת סמויה או שטרם אובחנה. יום העיון בא לתת מידע חדיש על המחלה, כי הוכח מעל לכל ספק שחולה סוכרת המכיר היטב את המחלה ויודע להתמודד איתה ו לאזן את רמת הסוכר, יכול למנוע הופעת סיבוכים קשים של המחלה ולחיות חיים ארוכים ואיכותיים יותר.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד