חיפושדלג על חיפוש

המסיבה השנתית לכבוד מתנדבי י.ע.ל

גב' ישראלי בירכה את המנהל החדש של "וולפסון" – ד"ר יצחק ברלוביץ ואיחלה לו הצלחה בתפקידו והודתה למנהל הפורש – ד"ר משה משיח, על שנים של שיתוף פעולה. היא הודתה ל- 300 מתנדבי ביה"ח שפועלים במסירות כל השנה, מאכילים חולים שאינם מתפקדים, עונים על טלפונים, מבצעים שליחויות, עוזרים במעבדות, מסייעים במיון, עושים עבודה משרדית, מפעילים את הקפיטריה ועוד ועוד. היא הוסיפה כי לכל אחד מהמתנדבים יש אור מיוחד משלו. כשכולם דולקים ומאירים - החושך חולף ועם סיוע, רצון טוב, חיוך, היענות ואנושיות שהם מגלים כלפי החולים המאושפזים, אלה חוזרים לביה"ח לאחר שהחלימו כמתנדבים. 
גב' חמדה ישראלי - יו"ר עמותת י.ע.ל ב"וולפסון" מוסרת המחאה
לד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי

ד"ר ברלוביץ הודה למתנדבים על העבודה המסורה שהם עושים בביה"ח במשך כל השנה ואמר שתרומתם הגדולה באמת היא בכך שהם מסייעים להרגשתם הטובה ולעידודם של החולים. 

מר משה רינת – מ"מ ראש העיר חולון שיבח את עבודת הקודש היומיומית שעושים המתנדבים והודה להם.

גב' ברכה נחמן – יו"ר מועצת ארגוני י.ע.ל. בירכה את מתנדבי "וולפסון " ואמרה שהסיוע לאנשים במצוקה הוא השכר לעמלם.

מר אלכס בראונר – יו"ר מועצת ארגוני המתנדבים חולון שמח לברך את המתנדבים ואמר כי הם מקיימים שלוש מצוות חשובות: ביקור חולים, מתן בסתר ואהבת לרעך כמוך.

מר אורי בוסקילה – מ"מ ראש העיר בת-ים הדליק את נרות החנוכה. 

בתום הברכות הרצה ד"ר דוד הרפז ממכון הלב על בדיקות לא פולשניות בקרדיולוגיה. פתחו את הערב בשירה בליווי גיטרות שי אלון ודוד סידי שסחפו את הקהל לשירה בציבור. סיימו את התוכנית 18 חברי תזמורת כלי פריטה, קולות ומיתרים, בניצוח מרסל מאיר, שהנעימו במוסיקה קלאסית ובשירים ידועים ואהובים. כל האמנים הופיעו בהתנדבות.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד