חיפושדלג על חיפוש

"הפנינג הריון"

22/01/2007

70% מהיולדות במרכז הרפואי "וולפסון", מקבלות אפידורל להקלת כאבים בעת הלידה, זהו השיעור הגבוה ביותר בארץ – בין הנתונים שיציג פרופ' אברהם גולן, מנהל אגף נשים ויולדות , ב"הפנינג הריון" שיערכו אגף נשים ויולדות בשיתוף עם הירחון "הורים וילדים".

האירוע יתקיים ביום שישי 2.2.07 בשעה 09:00 בבוקר ב"מדיטק", רח' גולדה מאיר 6, בחולון. 

פרופ' א.גולן הסביר כי ב"וולפסון" האפידורל ניתן במקצועיות ובבטיחות ויש זמינות גבוהה לקבלת אפידורל כי יש מרדים 24 שעות בחדר הלידה. הוא הוסיף כי מסיכום נתוני הלידות בשנת 2006 עולה עוד, כי 23% מהלידות התבצעו בניתוח קיסרי, כאשר 5.6% מתוכם היו ניתוחים מבחירה עפ"י רצון היולדת. פרופ' גולן ציין בנוסף את העלייה במספר הלידות ב"וולפסון" – מגמה הנמשכת כבר מספר שנים. 

מטרת ההפנינג, שיכלול: הרצאות מקצועיות ופאנל שאלות ותשובות של מומחים מ"וולפסון" וכן יריד מציגים מגוון, היא להעביר מידע עדכני בצורה בהירה וברורה לכל, אודות נושאים שחשובים לאישה בהריון ולבן זוגה. 

בתוכנית:

09:00 התכנסות, כיבוד קל וביקור ביריד מציגים
09:45 הריון, התהליך המופלא!  פרופ' אברהם גולן, מנהל אגף נשים ויולדות
לראות את הנולד, מעקב אחר בריאות העובר  ד"ר גדי מלינגר, מנהל יחידת  אולטרה-סאונד
לקראת הלידה ולאחריה    ד"ר מיכל קובו, אחראית מחלקת יולדות
לידה כחוויה אישית ומשפחתית ד"ר שמואל לוריא, רופא בכיר בחדר לידה
10:45 הפסקה, כיבוד קל וביקור ביריד המציגים
11:15-12:00 פאנל שאלות ותשובות, בהשתתפות מיטב המומחים של "וולפסון". 

פרופ' א.גולן אמר שבשנים האחרונות חלו התפתחויות רבות בשטח של מעקב ההריון, זיהוי מומים ומחלות של עוברים טרם לידה, בהקלה על היולדת בעת הלידה והפיכת הלידה לחוויה חיובית. פרופ' גולן הוסיף כי חשוב להביא חידושים אלה לידיעת היולדת ובני משפחתה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד