חיפושדלג על חיפוש

תרומת משפחת דנקנר

בטקס מרגש שנערך השבוע במרכז הרפואי , הסירה משפחת דנקנר את הלוט משלט ההקדשה של המחלקה להמטולוגיה לזכרם של הורי האחים דנקנר – רחל ומשה וסבתם מזל בכר. יצחק דנקנר ציין שזהו המקום היחיד בו הם מונצחים.  

בטקס השתתפו: משפחות זהבה ויצחק דנקנר, סילבנה ושמואל דנקנר, ז'נט דנקנר, דוד דנקנר ובני הדור השלישי, שלי דנקנר-ברגמן וד"ר רחלי דנקנר. 

מימין לשמאל:ד"ר יצחק ברלוביץ-מנהל המרכז
פרופ' אליעזר רחמילביץ' - מנהל  המחלקה 
הרפואי, יצחק דנקנר, דוד דנקנר, שמואל דנקנר,
 ההמטולוגית בביה"ח.

כמו כן השתתפו אלי בארי – סגן יו"ר עמותת ידידי המרכז הרפואי "וולפסון" שהיה הרוח החיה בקירוב משפחת דנקנר ל"וולפסון" וחנה גוכשטט – מנהלת העמותה.

יצחק דנקנר שהעלה את התרומה למחלקה ההמטולוגית, סיפר על הוריו ועל סבתו מזל בכר שעלתה ארצה בתחילת המאה ה – 20. היא היתה אשת חיל שהחזיקה את כל הבית וגם היתה בעלת חושים עסקיים מחודדים ורכשה אדמות רבות בפתח תקוה והסביבה. הוא הוסיף כי ההורים הנחילו להם ערכים ובעיקר את ערך הנתינה.

פרופ' אליעזר רחמילביץ' – מנהל המחלקה ההמטולוגית, הודה לבני משפחת דנקנר וציין כי התרומה תסייע ליישום השיטות החדישות ביותר לטיפול במחלות ממאירות של הדם וכן לביצוע עבודות מחקר מקוריות. הוא ערך להם סיור במחלקה ונתן הרצאה מאולתרת על החידושים בתחום הטיפול במחלות המטולוגיות.

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי, הודה למשפחת דנקנר על נדיבותה ואמר שהתרומה בוודאי תסייע לחולים רבים והוסיף שהוא מקווה כי הקשר שנקשר עם המשפחה יימשך ואף יתח

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד