חיפושדלג על חיפוש

אירוע הצדעה לאחים ולאחיות

במרכז הרפואי "וולפסון"  חגגו את "יום האחות" ביוזמת ועד האחים והאחיות ובעידוד הנהלת ביה"ח. אירוע זה ממשיך מסורת ארוכת שנים, שבאה להצדיע לעבודת האחים והאחיות, לתרום לגיבושם החברתי ולהעלות את המודעות למקצוע הסיעוד. 

האירוע שהתקיים באולמי "גאלרי פאלאס" בסמוך לביה"ח, נפתח בברכות של

ד"ר יצחק ברלוביץ– מנהל המרכז, שהביע הערכה רבה על עבודתן הקשה של האחיות, במיוחד לאור העובדה שב"וולפסון" מאושפזים מספר רב של חולים מורכבים מאוד.

אילנה כהן– יו"ר הסתדרות האחים והאחיות בירכה, פירטה נושאים שיש לטפל בהם, תוכניות לעתיד, ואיחלה לאחים ולאחיות יום שמח ומהנה.  

לידיה ריחני-  מנהלת שירותי הסיעוד ב"וולפסון", סיכמה את פעילות הסקטור הסיעודי בביה"ח בשנה האחרונה וגם ציינה את התוצאות המצוינות שהשיגו האחים והאחיות של חדרי הניתוח ב"וולפסון", בסקר שנערך לאחרונה ע"י משרד הבריאות.

רוזי גרינשפן– יו"ר ועד האחים והאחיות ב"וולפסון" סיכמה את פעילות הועד בשנה החולפת ואמרה שהם צופים לתקופה של שיתוף פעולה עם ד"ר ברלוביץ – מנהלו החדש של ביה"ח, וזאת לטובת החולים וצוות העובדים.  

הרצאתו של ד"ר יעקב פרנד מהיחידה לכירורגיה פלסטית ב"וולפסון" על חידושים ברפואה הפלסטית, זכתה להתעניינות רבה.  

הסטנד-אפיסט רמי ורד הצליח להצחיק את כל הנוכחים והרקדנית נאוה אהרוני בליווי מתופף, הלהיבו את הקהל, כשרבים מתופפים ורוקדים במלוא המרץ. 

כ – 350 אחים ואחיות של ביה"ח שיכלו להשתחרר מהמשמרות השונות הגיעו לאירוע, אותו סיכמו כמוצלח ומהנה מאוד.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד