חיפושדלג על חיפוש

ד"ר קלטר - מורה מצטיין

25/04/2007

ד"ר ישעיהו (ישקה) קלטר – סגן מנהל מחלקת ילדים במרכז הרפואי , נבחר ע"י רקטור אוניברסיטת תל-אביב, כמורה המצטיין של הפקולטה לרפואה, לשנה"ל תשס"ו.

ד"ר קלטר עוסק בהוראת סטודנטים כבר 27 שנים, כאשר מזה 20 שנה הוא נבחר, כל שנה, כמורה או כמדריך סטודנטים מצטיין מטעם דיקן הפקולטה לרפואה.
הסטודנטים לרפואה שנה רביעית ושנה שישית נמצאים במחלקת הילדים של "וולפסון" למשך חודשיים, מלווים את הרופאים ומקבלים מהם הסברים והרצאות מקצועיות, כאשר ד"ר קלטר אחראי על הוראת הסטודנטים במחלקה. לדברי עמיתיו, הוא אחראי במידה רבה לכך שמחלקת הילדים ב"וולפסון", זוכה כבר שנים רבות, במקום הראשון
בהערכת הסטודנטים בביה"ס לרפואה של אוניברסיטת ת"א והיא המחלקה המבוקשת ביותר בקלארק-שיפ (הלימודים המתנהלים במחלקה בביה"ח). 

ד"ר קלטר אמר כי הוראת הסטודנטים חשובה לו מאוד והוא כל הזמן לומד ומתעדכן, על מנת שיוכל ללמד אותם ואת זאת הוא עושה זאת בשמחה ובאהבה, מזה 27 שנים. 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון", בירך את ד"ר קלטר על בחירתו כמורה מצטיין, בחירה המעידה על הכישורים, הידע, ההשקעה והרצון של ד"ר קלטר להעביר מהידע והניסיון לדורות הבאים. ד"ר ברלוביץ הוסיף כי הבחירה הינה כבוד לד"ר קלטר וכבוד רב לביה"ח "וולפסון".

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד