חיפושדלג על חיפוש

הפנינג הריון

13/05/2007

באגף נשים ויולדות של המרכז הרפואי "וולפסון" בחולון, מעודדים לידה טבעית ומקילים על היולדת הרוצה בכך באמצעות: רפלקסולוגיה, שיאצו, כדור ג'ימבורי, מסאז' עם שמנים אתריים, מוסיקה מרגיעה, הנמכת אורות, נוכחות "דולה" (תומכת לידה) – זאת יציג פרופ' אוסקר סדן – מנהל חדר לידה ב"וולפסון", ב"הפנינג הריון" שיערכו אגף נשים ויולדות בשיתוף עם הירחון "הורים וילדים". 

האירוע יתקיים ביום שישי 18.5.07 בשעה 09:00 בבוקר, ב"מוסקט אירועים", רח' לישנסקי 3, א.ת. חדש בראשל"צ. ההשתתפות חינם. 

פרופ' סדן הוסיף שיותר ויותר נשים רוצות ללדת בלידה טבעית וב"וולפסון" מכבדים את רצונן ככל שניתן, תוך שמירה על שלומם ובריאותם של היולדת ושל העובר. 

מטרת הפנינג ההריון, שיכלול: הרצאות מקצועיות ופאנל שאלות ותשובות של מומחים מ"וולפסון" וכן יריד מציגים מגוון, היא להעביר מידע עדכני בצורה בהירה וברורה לכל, אודות נושאים שחשובים לאישה בהריון ולבן זוגה. 

בתוכנית:

09:00 התכנסות, כיבוד קל וביקור ביריד מציגים
09:45 הריון, התהליך המופלא! – פרופ' אברהם גולן, מנהל אגף נשים ויולדות
לראות את הנולד, מעקב אחר בריאות העובר – ד"ר גדי מלינגר, מנהל
יחידת האולטרה-סאונד
לקראת הלידה ולאחריה – ד"ר מיכל קובו, אחראית מחלקת יולדות
לידה כחוויה אישית ומשפחתית – פרופ' אוסקר סדן, מנהל חדר לידה
10:45 הפסקה, כיבוד קל וביקור ביריד המציגים
11:15 - 12:00 פאנל שאלות ותשובות, בהשתתפות מיטב המומחים של "וולפסון"

פרופ' גולן אמר שבשנים האחרונות חלו התפתחויות רבות בשטח של מעקב ההריון, זיהוי מומים ומחלות של עוברים טרם לידה, בהקלה על היולדת בעת הלידה והפיכת הלידה לחוויה חיובית. פרופ' גולן הוסיף כי חשוב להביא חידושים אלה לידיעת היולדת ובני משפחתה.  

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד