חיפושדלג על חיפוש

אירוע ההצדעה לאגף נשים ויולדות

10/06/2007

מה משותף לרות דיין, יצחק וזהבה דנקנר (הוריו של נוחי), שבתאי שביט, עוה"ד ששי גז, אדית רוזנפלד (בתו של אייזנברג ז"ל), סילבנה פאו (בת זוגו של שמואל דנקנר), מושיק ואדית תאומים? הם ועוד רבים וטובים נצפו בערב הצדעה והתרמה לאגף נשים ויולדות של המרכז הרפואי "וולפסון", שהתקיים בסוף השבוע באולם נגה ביפו. 

משמאל לימין: גב' רות דיין, גב' אדית  רוזנפלד, וגב' סילבנה פאו

קבלת פנים חגיגית עם כיבוד אלגנטי, שתרם זאב קוכמן – בעלי "הפינה הירוקה", קדמה למופע המלהיב "וריאציות לתיאטרון ותזמורת" של תיאטרון גשר, שזכה למחיאות כפיים סוערות וסחף את הקהל.

את הערב הנחה אלי בארי – יו"ר עמותת   ידידי המרכז הרפואי, שיזמה וארגנה את האירוע. שלמה רכט – יו"ר עמותת ידידי המרכז לשעבר     פתח ואמר כי הוא גאה להצדיע לאגף נשים ויולדות על הישגיהם הנפלאים. הוא סיפר על פעילות העמותה וסיועה לביה"ח והודה לקהל שבא, לחנה גוכשטט – מנכ"ל העמותה ולכל מי שסייע בארגון הערב. 

 

מימין לשמאל: גב' זהבה דנקנר, מר יצחק דנקנר, ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון",גב' מרים ברלוביץ, מר שלמה רכט -  לשעבר        יו"ר עמותת הידידים של "וולפסון".

פרופ' אברהם גולן - מנהל אגף נשים ויולדות ב"וולפסון" הודה לקהל המכובד על נוכחותם ועל תרומתם. הוא סיפר על מחלקתו הנהדרת והודה לצוות כולו על הישגיהם המרשימים ועבודתם המסורה, לבני זוגם על ההבנה שהם מגלים בעיתות של לחץ בעבודה, לד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" על תמיכתו הרבה ולצוות עמותת הידידים על שעשו ימים כלילות להצלחת הערב.

מימין לשמאל: פרופ' אברהם גולן - מנהל אגף נשים ויולדות ב"וולפסון", עו"ד ששי גז, מר אלי בארי - יו"ר עמותת הידידים, גב' אליס קריגר
פרופ' גולן הסביר שהתקציב המוגבל העומד לרשות המחלקה איננו מספיק לכל הדברים שרוצים לעשות, ובכ"ז הגיעה המחלקה להישגים יפים. הוא הזכיר כי ביה"ח "וולפסון" משרת אוכלוסיה של למעלה מחצי מיליון נפש, בתוכה גם אנשים קשי יום ועולים מחבר העמים ואתיופיה, לצד אנשים מבוססים, ולכולם נותנים שירות מכל הלב. 

הקהל שמח לגלות כי גלעד קלטר – אחד משני המספרים המלווים את ההצגה, הוא בנו של ד"ר ישעיהו (ישקה) קלטר – סגן מנהל מחלקת הילדים ב"וולפסון", ולדימיר סטרוגקובסקי שעובד כאיש ביטחון ב"וולפסון" הוא נגן הבללייקה בתזמורת שמלווה את המופע. כולם יצאו מרוצים ומחייכים לערב קיץ מקסים.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד