חיפושדלג על חיפוש

שבחים לתכנית הבינלאומית לרופאים מרדימים

8/07/2007
שבחים לתכנית הבינלאומית  לרופאים מרדימים

תכנית החינוך הבינלאומית לרופאים מרדימים מחו"ל המתבצעת במרכז הרפואי "וולפסון", זכתה לאחרונה לשבחים, בכנס השנתי של האיגוד האירופי להרדמה, שהתקיים בחודש יוני במינכן שבגרמניה. 

האחראית לחינוך של איגוד ההרדמה העולמי – ד"ר אנג'לה אנרייט - הציגה את הדו"ח השנתי של התכנית הבינ"ל וציינה לטובה את התכנית בביה"ח "וולפסון" בישראל, בראשותו של פרופ'טיבריו עזרי – מנהל מחלקת ההרדמה, כשהיא מצטטת מחוות דעת של רופאים שסיימו את השתלמותם. ביניהם ציטטה רופאה מרומניה שכתבה כי התכנית ב"וולפסון" אינטנסיבית הן מהבחינה התיאורטית והן מהבחינה המעשית והיא בטוחה שהידע שרכשה ב"וולפסון" תרם לא רק להעשרת השכלתה המקצועית, אלא גם מסייע רבות בעקיפין לעבודת המחלקה שלה בביה"ח ברומניה.

פרופ' טיבריו עזרי הביע שביעות רצון מהתקדמותה של תכנית החינוך הבינלאומית ב"וולפסון" וציין כי לאחרונה הצטרפו אליה ארבעה רופאים נוספים – מקניה, סרביה, סלובקיה ובולגריה, שכל אחד מהם בא לתקופת השתלמות של ששה חודשים. פרופ' עזרי הסביר כי הרופאים הללו לומדים ב"וולפסון" נושאים שאין בארצותיהם, כמו: הרדמה בניתוחי לב עם דגש על ניתוחי לב ילדים, צינתורי ילדים, טיפול נמרץ כללי וילדים, הרדמה מילדותית אפידוראלית, טיפול פולשני בכאב כמו השתלת מגרי חוט שדרה, טיפולים שונים תחת רנטגן ועוד. פרופ' עזרי ציין לטובה את התמיכה המתמדת של הנהלת בית החולים בתכנית. 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי - אמר שהשתלמות הרופאים במחלקת ההרדמה, מצטרפת להשתלמות רופאים מארצות העולם השלישי במסגרת פרויקט "הצל ליבו של ילד", ולרופאים פלשתינים המתמחים במחלקות שונות של "וולפסון", ועמד על החשיבות ההומניטארית של השתלמויות רפואיות אלה, התורמות לרפואה מתקדמת ומצילת חיים בארצות אלה, לצד הצגת פניה היפות של ישראל.

לכתבה נוספת על השתלמות רופאים מחו"ל >

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד