חיפושדלג על חיפוש

תרומת פרלמנט הילדים בחולון

17/07/2007
תרומת פרלמנט הילדים בחולון

פרלמנט הילדים העירוני בחולון, המבוסס על ילדים מכל בתי הספר היסודיים בעיר ויוזם פעילויות לקידום הילדים ועזרה לזולת, תרם כ - 30,000 ש"ח למחלקת הילדים של המרכז הרפואי "וולפסון" בחולון ובעיקר לילדים חולי סרטן.
 
גלית אטיאס, ורד נחום ואוסי ניר – המובילות את פרלמנט הילדים, בעידודה של טובה דולב – מפקחת בתיה"ס היסודיים בחולון, יזמו עם ילדי הפרלמנט,
בזארים של מכירות בבתי הספר, בהם מכרו התלמידים חפצים יד שנייה שהביאו מבתיהם. הבזארים הצליחו מעל למשוער וכאמור נאספו כ - 30 אלף ש"ח. ילדי הפרלמנט יצרו קשר עם פרופ' עמי באלין – מנהל מחלקת הילדים ב"וולפסון"
ועם ד"ר אמיר לוטן – המטפל בילדים עם סרטן הדם. השבוע הגיעו מובילות הפרלמנט ו - 4 נציגים מילדי הפרלמנט למרכז הרפואי "וולפסון", כדי להגיש את הסכום שנאסף למנהל ביה"ח - ד"ר יצחק ברלוביץ.
 
בסיור שנערך ל"משלחת" במחלקת הילדים, התרשמו התלמידים בצורה בלתי אמצעית מהפעילות שנעשית במחלקה, פגשו ילדונת בת 4 חולה בסרטן הדם, ביקרו במיון ילדים, בטיפול נמרץ ילדים, בחדרי הניתוח, ונהנו לראות את חדר המשחקים במחלקה, שמושך אליו רבים מהילדים המאושפזים.

בתמונה מימין לשמאל:גלית אטיאס, אוסי ניר - ממובילות פרלמנט הילדים, קרן בן-מרדכי, נועם בלס, יהל דלג'ו, ניב גלרט - ארבעת הנציגים של פרלמנט הילדים, ד"ר אמיר לוטן, ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל ביה"ח "וולפסון", ורד נחום - ממובילות הפרלמנט.

 
 
התלמידים הגיבו ואמרו שהם עצמם מקווים לא להגיע לאישפוז אך הם מבינים את חשיבות התרומה למחלקה. אוסי ניר ציינה, לאחר הסיור, כי בשנה"ל הבאה הם ישימו לעצמם כמטרה להכפיל את סכום התרומה למחלקת הילדים.
 
ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" בירך על היוזמה וההתנדבות של התלמידים וציין כי הוא רואה בפעילות התלמידים בחולון נדבך חשוב בקשר בין ביה"ח לקהילה והבעת הערכה למחלקת הילדים בביה"ח, המשרתת את ילדי חולון והאזור כולו.
 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד