חיפושדלג על חיפוש

קונצרט גאלה חגיגי, תרומת עירית חולון לחטיבת הילדים

28/08/2007

חטיבת הילדים במרכז הרפואי "וולפסון" זכתה לתרומה ייחודית ויוקרתית מעירית חולון – קונצרט גאלה חגיגי, בתיאטרון חולון, במוצ"ש 29.9.07 בשעה 20:45, שהכנסותיו יוקדשו לחטיבת הילדים  על כל יחידותיה. קונצרט זה יהיה אירוע הפתיחה של פסטיבל "צלילי ילדות" שיתקיים בתיאטרון חולון במהלך חוה"מ סוכות.
 
תזמורת סימפונט רעננה, בניצוחו של ניר קברטי – יליד חולון, שזכה למוניטין בינלאומי ומגיע במיוחד לקונצרט זה מחו"ל, תארח שלושה בני נוער – נגנים וירטואוזים מרוסיה, ממצטייני התכנית של הקרן היוקרתית ע"ש ולדימיר ספיבקוב ממוסקבה, המטפחת את הדור הבא של הנגנים הטובים בעולם. הנגנים הצעירים בקונצרט הם: סבטלנה קונובלובה (19) – כינור, סרגיי ילצקי (18) – קלרינט, אלכסנדר סינצ'וק (19) – פסנתר, שינגנו מיצירות סראסאטה, צ'ייקובסקי, רוסיני, וובר, ורחמנינוב.

ניר קברטי - המנצח של תזמורת סימפונט רעננה          אלכסנדר סינצ'וק - אחד מהנגנים הצעירים של קרן "ספיבקוב"

 
תקדים את הקונצרט קבלת פנים חגיגית בשעה 20:00, שמארגנת עמותת ידידי המרכז הרפואי. את הערב ינחה בהתנדבות אמן הבידור גורי אלפי.
 
חטיבת הילדים ב"וולפסון", בניהולו של פרופ' אלי סומך, השייכת לשורה הראשונה של רפואת הילדים בישראל עם הצלחות מוכחות, מספקת שירותים רפואיים מתקדמים ועדכניים לילדי האזור כולו ובתחומים מסוימים לילדים מכל הארץ ומרחבי העולם.
פרופ' סומך הביע את שמחתו על ערב הגאלה ואמר כי התרומות מיועדות לרכישת ציוד ומיכשור רפואי חדיש לקידום איכות הטיפול בילדים ולרווחתם.
 
ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי - הודה בחום לעירית חולון על תרומתה היפה, שמעידה הן על הקשר האמיץ שביה"ח רקם עם הקהילה אותה הוא משרת, והן על ההכרה בהישגים היפים של חטיבת הילדים על כל יחידותיה. "אנו משקיעים רבות בטיפול בילדים ובשמירה על בריאותם, כי הם העתיד שלנו" – אמר ד"ר ברלוביץ.
 
מעמותת הידידים של המרכז נמסר כי החלה כבר מכירת כרטיסים במחירים של 120 ש"ח ו – 250 ש"ח, במשרד העמותה טל':  5028596 ובטלפונים: 5028281 (פרופ' סומך),  5028321 (הנהלת ביה"ח).
 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד