חיפושדלג על חיפוש

גינת חמד לילדים מאושפזים

9/09/2007
גינת חמד לילדים מאושפזים

נחנכה גינת חמד לרווחת הילדים המאושפזים  "וולפסון" בצמוד לחדר המשחקים של מחלקת הילדים, שהוקמה הודות לתרומתה של משפחת נואמה ובסיוע נדיב של בנק דיסקונט.
 
משפחת נואמה ביקשה להקדיש את הגינה המשמחת ילדים, לזכרם של נג'יה ומנשה נואמה, שהיו חשוכי ילדים. הטקס המלבב לחנוכת הגינה נפתח עם השיר "יום הולדת לגינה" מאת לאה נאור. "...נזמין ציפורים, נכתוב לה שירים, נרקוד לה כולנו סביב לספסל. כאן יש חגיגה, אז בואו לגן. כי אם לא תבואו חבל חבל".

בתמונה משמאל לימין: שלמה רכט - לשעבר  יו"ר עמותת הידידים של "וולפסון", ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל ביה"ח, גב' שוש עמית - נציגת משפחת נואמה, בתיה גיטלין - מזכירת מחלקת הילדים, חנה גוכשטט - מנכ"לית עמותת ידידי המרכז, פרופ' עמי באלין - מנהל מחלקת הילדים בביה"ח, עובד אגף גנים ונוף בעירית חולון, אלי בארי -  יו"ר עמותת ידידי המרכז הרפואי.

רפי פינטו – מנהל אגף גנים ונוף בעירית חולון ואלי אדרעי – אמן עיצוב הגנים וצוות עובדים שהתנדבו מהאגף, הניחו תשתית לגינה פורחת. הם ניקו את השטח, הניחו מגמשת (משטח רך) על המגרש לשמירה על ביטחון הילדים, מסביב שתלו עצים, שיחים ופרחים.
 
פרופ' עמי באלין – מנהל מחלקת הילדים בירך על היוזמה היפה ואמר שהגינה היא פינת התרגעות שתורמת לריפוי הילדים ולהנאת הוריהם והסגל הרפואי.
 
ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי, הודה על התרומה ובירך על היוזמה החשובה והיפה וציין כי הקמת הגינה היא צעד נוסף בשיתוף הפעולה בין ביה"ח לקהילה, לטובת הילדים המאושפזים.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד