חיפושדלג על חיפוש

הצלחת לקונצרט חגיגי

9/10/2007

מוזמני ערב ההתרמה למען אגף הילדים במרכז הרפואי ע"ש אדית וולפסון, זכו לחוויה בלתי נשכחת של מוסיקה נפלאה ונגינה קסומה, משלושה סולנים וירטואוזים צעירים, ממצטייני קרן ספיבקוב במוסקבה, ותזמורת סימפונט רעננה בניצוחו של ניר קברטי,  בקונצרט הגאלה החגיגי שפתח את פסטיבל "צלילי ילדות" בתיאטרון חולון, בסוכות.

משמאל לימין: אנדריי דמידוב - סגן שגריר רוסיה בישראל, ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי וולפסון, אלכסנדר סינצ'וק - פסנתרן מצעירי ספיבקוב, סבטלנה קונובלובה - כנרת מצעירי ספיבקוב, סרגיי ילצקי - קלרניטן מצעירי ספיבקוב, שלמה רכט - לשעבר    יו"ר עמותת ידידי המרכז הרפואי, אלי בארי -  יו"ר עמותת ידידי המרכז הרפואי

האירוע שנתרם ע"י עירית חולון לעמותת ידידי המרכז הרפואי "וולפסון", זיכה את העמותה במחמאות רבות על הפקת ערב מכובד זה. הכנסות הערב מיועדות לרכישת מיכשור רפואי מתקדם לאגף הילדים.  

את האירוע כיבדו בנוכחותם שר הבריאות - מר יעקב בן יזרי, סגן שגריר רוסיה בישראל - מר אנדריי דמידוב, ראש העיר חולון - מר מוטי ששון, מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" - ד"ר יצחק ברלוביץ, יו"ר עמותת ידידי המרכז - מר שלמה רכט, סגנו - מר אלי בארי, ועוד רבים וטובים. 

- ראש העיר חולון - מר מוטי ששון, הדגיש את מעורבותם ותרומתם של עובדי העירייה להידוק הקשר עם ביה"ח "וולפסון".

- שר הבריאות - מר יעקב בן יזרי, העלה על נס את רמתו המקצועית הגבוהה של אגף הילדים ב"וולפסון" ואת כישוריהם המרשימים של אנשי הסגל הרפואי.

- סגן שגריר רוסיה בישראל - מר אנדריי דמידוב, ציין שקונצרט מסוג זה מהדק את הקשר בין רוסיה וישראל ברמה התרבותית ותורם ליתר קרבה והבנה בין המדינות בכלל. מר  דמידוב הפתיע את הנוכחים ובירך בעברית רהוטה. גורי אלפי שהנחה את הערב בהתנדבות הגיב וצחק שעכשיו הוא "מבין" מדוע היה עליו לטרוח ולהזמין את סגן השגריר באנגלית יפה.

- מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" - ד"ר יצחק ברלוביץ, ציין את שיתוף הפעולה בין ביה"ח  לקהילה אותה הוא משרת והודה במילים חמות לראש העיר מר מוטי ששון על יוזמתו. הקונצרט הוא תולדה של קשר נפלא זה. ד"ר ברלוביץ שיבח את עמותת ידידי ביה"ח על ארגון הערב הנהדר שמביא כבוד הן למרכז הרפואי והן לקהילה. 

את הקונצרט הקדימה קבלת פנים אלגנטית עם כיבוד עשיר שנתרם ע"י זאב קוכמן - הבעלים של "הפנינה הירוקה". בתום הקונצרט הגישו פרופ' עמי באלין - מנהל מחלקת הילדים ודור שמילוביץ בן ה-10 (בנו של עובד ביה"ח)  דובונים בתלבושת ביה"ח "וולפסון" וזרי פרחים לסולנים הצעירים, למנצח - ניר קברטי ולמנחה הערב - גורי אלפי.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד