חיפושדלג על חיפוש

על הממשלה להחליט על מעמדו של בית החולים

22/10/2007
ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל מרכז רפואי "וולפ

"לאחר 4 שנים של דיונים שלא נשאו פרי, על הממשלה להוציא אל הפועל את החלטתה להעביר את ביה"ח "וולפסון" לחברה בניהולה של קופ"ח מכבי, או לבטל את ההחלטה ולהחזיר את "וולפסון" למעמד של בי"ח ממשלתי רגיל. המצב הנוכחי שבו המדינה מחד גיסא אינה משקיעה בפיתוח ובתשתית של ביה"ח ומאידך אינה מבצעת את החלטתה, גורמת לנזקים כבדים ולפגיעה בתפקוד ביה"ח וביכולתו להרחיב את שירותיו לציבור" אמר היום ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי "וולפסון", בעקבות תביעתו של ח"כ דב חנין מחד"ש, שביקש להעלות בכנסת ביום שלישי 23.10, הצעה לסדר ב"דיון מהיר" על מעמדו של ביה"ח. 

ד"ר ברלוביץ הוסיף, כי לאחר קבלת החלטת הממשלה בשנת 2004, צמצמה קופ"ח כללית באופן מאוד משמעותי את רכישת השירותים מ"וולפסון", מה שכמובן מוצא את ביטויו בירידה בהכנסות.

 כמו כן, המצב הנוכחי משפיע על עובדי ביה"ח "וולפסון" ועל מי שרוצים לעבוד ב"וולפסון", שתוהים אם ביכולתם להתקשר לטווח ארוך ולבנות את עתידם המקצועי בביה"ח שעתידו אינו ברור.

 ד"ר ברלוביץ הביע את תקוותו כי הממשלה תקבל החלטה בהקדם, כדי שניתן יהיה לרתום את הרצון הטוב של צוות ביה"ח ולהמשיך בתנופת הפיתוח של "וולפסון". 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד