חיפושדלג על חיפוש

תודה לעובדים

29/11/2007
ד"ר יצחק ברלוביץ

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון", במכתבו לעובדים, בתום שנה לכהונתו בתפקיד, ביקש להודות לכל אחד מהעובדים על תמיכתם, עבודתם הברוכה ועזרתם בהשגת מרבית היעדים שד"ר ברלוביץ הציב לעצמו בשנה זו, שעיקרם ייצוב כלכלי ופיתוח מואץ של ביה"ח.
 
ד"ר ברלוביץ ציין, כי במהלך השנה האחרונה הצליח בית החולים לשקם את יחסי העבודה עם קופות החולים ולצמצם את הגירעון השוטף. הושקע סכום של
30 מיליון ש"ח בפיתוח, אשר במסגרתו נרכש ציוד רפואי מתקדם למחלקות הדימות וצינתורי הלב, אשר יצעיד את ביה"ח קדימה מבחינה טכנולוגית. כמו כן, הסתיים שדרוג המחלקות הפנימיות בקומה 6 והתקבלה תרומה נוספת מ"ועידת התביעות" אשר במסגרתה ישופצו שתי מחלקות נוספות בקומה 5, לרווחת המטופלים וצוות העובדים.
 
ד"ר ברלוביץ הבהיר, כי המרכז הרפואי "וולפסון" הינו יחידת סמך ממשלתית, וככזה אין כל חשש לגבי המשך קיומו. משרד הבריאות, בשיתוף משרד האוצר והנהלת בית החולים, עושים הכל על מנת להביאו לאיזון תקציבי ולהבטיח שביה"ח  ימשיך לפעול ולהתפתח.
 
ד"ר ברלוביץ הדגיש, כי העובדים המסורים של "וולפסון", אותם למד להכיר ולהוקיר, מהווים מקור גאווה לבית החולים ויחד איתם הוא מבקש להצעיד קדימה את ביה"ח, כדי להעניק שירות משופר למטופליו.
 
 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד