חיפושדלג על חיפוש

מתנדבי "י.ע.ל." תרמו 100,000 ש"ח לבית חולים

16/12/2007
גב. ישראלי וד"ר ברלוביץ

במסיבה השנתית לכבוד עמותת המתנדבים י.ע.ל (יד עזר לחולה) שהתקיימה בחג החנוכה במרכז הרפואי "וולפסון", מסרה גב' חמדה ישראלי – יו"ר העמותה בביה"ח, תרומה ע"ס 100 אלף ש"ח מההכנסות השנתיות של הקפיטריה ועגלות המזון שמופעלות ע"י המתנדבים בביה"ח, לצורך רכישת ציוד רפואי לביה"ח.  

את הערב פתחה גב' ישראלי שהודתה למתנדבים הפועלים במסירות כל השנה, מאכילים חולים שאינם מתפקדים, עונים לטלפונים, מבצעים שליחויות, עוזרים במעבדות, עוסקים בעבודה משרדית, מפעילים את הקפיטריה בביה"ח, ועוד. גב' ישראלי אמרה כי העמותה מעוניינת לקלוט מתנדבים נוספים לתגבור צוות המתנדבים הקיים, כדי לסייע להם למלא את תפקידיהם המרובים.

ד"ר יצחק ברלוביץ– מנהל "וולפסון" אמר, כי את התרומה של המתנדבים לא ניתן למדוד בכסף. העזרה של המתנדבים היא עידוד ורוח גבית לביה"ח. עוד הוסיף, כי בקרוב יצא ביה"ח במבצע לגיוס מתנדבים.

מוטי ששון– ראש העיר חולון אמר, כי פועלם של המתנדבים מבטא את החוסן החברתי של הקהילה בחולון ובבת-ים. חוסן חברתי זה בא לידי ביטוי ביכולת של האנשים הבריאים בחברה לעזור לאנשים החלשים. המתנדבים הן הנשמה של הקהילה ועלינו להיות גאים שאנשים כאלה נמצאים בקרבנו.  

ברכה נחמן– יו"ר מועצת ארגוני י.ע.ל הארצית, בירכה את המתנדבים ואיחלה להם המשך עבודה פורייה ומספקת. התנדבות אינה רק נתינה, אלא גם קבלת סיפוק גדול, הסיפוק מהעזרה לזולת היא התמורה בעבור העבודה.

אלכס בראונר– יו"ר מועצת ארגוני מתנדבים חולון אמר, כי פעולת המתנדבים היא תרומה נשגבת לביה"ח ולחולים עצמם. המתנדבים מיישמים הלכה למעשה את העיקרון של "ביקור חולים ומתן תרומה בסתר".

אורי בוסקילה– מ"מ ראש העיר בת-ים אמר, כי ההתנדבות היא מהנשמה ושום הון שבעולם לא יכול לייצר מתנדב. מר בוסקילה התכבד בהדלקת הנרות ושר עם הקהל שירי חנוכה.

ד"ר ז'ק אשרוב– מנהל המחלקה לרפואה דחופה ב"וולפסון", נשא הרצאה מקיפה על מחלות חורף ודרכי ההתמודדות איתן.

אורי עובדיה ונטלי זינגר פתחו את הערב בשירה ובנגינת שירי חנוכה שסחפו את הקהל לשירה בציבור. את הערב סיימו מרסל מאיר ולהקת המנדולינות של תזמורת כלי פריטה קולית ומיתרים בחסות בני ברית בת-ים, בשירים קלאסיים אנדלוסים ובשירי מסורת. כל האומנים הופיעו באהבה ובהתנדבות.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד