חיפושדלג על חיפוש

ביקור שר התחבורה שאול מופז

שר התחבורה שאול מופז בביקורו במרכז הרפואי "וולפסון": יבחן קידום בניית חניון תת-קרקעי של תחנת הרכבת "וולפסון", שצפויה להיפתח בסוף 2009

13/01/2008
ביקור שר התחבורה שאול מופז

שר התחבורה שאול מופז בביקורו השבוע במרכז הרפואי "וולפסון" בחולון, סיכם עם ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון", שיבחן קידום בניית חניון תת-קרקעי רחב-ידיים לתחנת הרכבת "וולפסון", שעתידה להיפתח בסוף שנת 2009, בצמוד לביה"ח.  החניון אמור לשמש הן את באי ביה"ח והן את נוסעי הרכבת. בחניון אמורים להניח פסי אספקה לחמצן, ואקום, חשמל ועוד, כך שניתן יהיה להשתמש בחניון התת-קרקעי כבית חולים לשעת חירום.  כמו כן סוכם כי מופז יפעל לשיפור השילוט וההכוונה לביה"ח "וולפסון" מכבישי האזור ובעיקר מנתיבי איילון. 

במהלך סיורו ב"וולפסון", עלה מופז על גג ביה"ח לתצפית על הסביבה, מה שהמחיש לו את המיקום האסטרטגי של בית החולים, בקרבת נתיבי איילון ובצמוד לתחנת הרכבת העתידית.

מופז ביקר בחדר המיון ובכמה מחלקות והביע את הערכתו לעבודה המסורה הנעשית ע"י צוות ביה"ח ובמיוחד של חדר המיון.  

ד"ר ברלוביץ אמר ששמח לארח את שר התחבורה ומאמין שהסיכומים שהיו במהלך הפגישה לגבי החניון התת-קרקעי והשילוט, יתבצעו לטובת החולים ובני משפחותיהם הבאים ל"וולפסון" ולטובת הנוסעים תושבי האזור, שייהנו משירותי הרכבת.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד