חיפושדלג על חיפוש

יו"ר חדש לעמותת ידידי "וולפסון"

20/01/2008
יו"ר חדש לעמותת ידידי "וולפסון"

אלי בארי נבחר ליו"ר עמותת ידידי המרכז הרפואי ע"ש אדית "וולפסון", בישיבתה האחרונה של העמותה, ומחליף בתפקיד את שלמה רכט, שביקש לסיים את כהונתו בתום 4  קדנציות.  

אלי בארי יליד ת"א, למד משפטים ובהמשך קיבל תואר במנהל ציבורי. שנים רבות כיהן בתפקידים מגוונים במשרד ראש הממשלה, ושתי קדנציות כיהן כיו"ר עמותת הגמלאים של משרד ראש הממשלה. בשנים 2002-2005 כיהן כמנכ"ל המועצה לישראל יפה.  

לפני 15 שנה הצטרף בארי לפעילות עמותת ידידי המרכז ע"ש א. וולפסון כאשר ב-7 השנים האחרונות שימש כסגן יושב ראש. בארי מקדיש מידי יום שעות רבות ליצירת קשרים עם תורמים פוטנציאלים כדי לשכנעם להיות שותפים בפרויקטים שונים שיקדמו את הטיפול הרפואי ב"וולפסון", לרווחת תושבי האזור. 

בזכות פעילותו זו, מונה בארי ע"י מנכ"ל משרד הבריאות כנציג ציבור בוועדת האתיקה של ביה"ח "וולפסון", בהתאם לחוק זכויות החולה. 

בארי, תושב חולון, נבחר ע"י העירייה כיקיר העיר. 

עם בחירתו ליו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי "וולפסון", הודה בארי על האמון שניתן לו ואמר שהוא מתכוון להמשיך ולפתח את הקשרים של עמותת הידידים עם תושבי חולון, בת-ים וכל האיזור אותו משרת ביה"ח, וכן להרחיב את הקשרים עם הקהילה העסקית בישראל ולפתוח סניפים של העמותה בחו"ל.   

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" בירך בחום על הבחירה ואמר שהוא בטוח כי אלי בארי יתרום, במלוא מרצו ונסיונו, לפיתוח הקשרים של ביה"ח בארץ ובחו"ל ויסייע להצעיד את ביה"ח קדימה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד