חיפושדלג על חיפוש

חילופי יושב ראש עמותת ידידי בית החולים

28/01/2008
חילופי יושב ראש עמותת ידידי בית החולים

בטקס מרגש נערכו חילופי המשמרות בין שלמה רכט – היו"ר היוצא של עמותת ידידי המרכז הרפואי ע"ש א. "וולפסון" בחולון לבין אלי בארי – היו"ר הנכנס, בנוכחות ההנהלה הבכירה של ביה"ח, רופאים, צוות מנהלי, חברי העמותה. 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" אמר שכל פרידה היא געגוע ועצוב להיפרד משלמה רכט שעסק רבות, בהתנדבות, בגיוס תרומות ובעזרה לביה"ח. ד"ר ברלוביץ הוסיף כי בעמותה בוודאי ימשיכו להיעזר בכישוריו הפיננסיים של רכט וזה הזמן להודות לו על כל פעילותו. החלק השמח של המעמד הוא לברך את אלי בארי על מינויו ליו"ר החדש. ד"ר ברלוביץ ציין כי עמותת הידידים, שכולם בה מתנדבים, היא הרוח הגבית של ביה"ח ורואה אותה גם כמייצגת את המטופלים ונותנת פידבק מהקהילה. 

ניסן שאלתיאל – חבר העמותה אמר שהשם שלמה לא ניתן לרכט סתם, כמו שלמה המלך גם הוא חכם ולזה יש להוסיף את נועם הליכותיו. הוא הודה לרכט על התנהלותו ההוגנת והדמוקרטית. לאלי בארי איחל שיצליח לגייס הרבה תרומות וידידים לעמותה. 

חנה גוכשטט – מנכ"ל עמותת הידידים ציינה כי רכט הוא הבוס-החבר שמותר לחלוק על דעתו ומאפשר הבעה חופשית של דעות. היא ציינה כי רכט היה יו"ר מפרגן, היא למדה ממנו על נושאים כלכליים ונהנתה מאוד לעבוד במחיצתו. על כל אלה רצתה להודות לו מכל הלב. 

אלי בארי ששימש ב-7 השנים האחרונות כסגנו של רכט אמר שבעבודתם הצמודה רכט תמיד היה קשוב ומוכן להשתכנע מדברי טעם והיגיון, ובארי בטוח שרכט יהיה מוכן להמשיך ולתת מעצותיו הטובות. בארי ביקש להודות לקלייר – אשתו של שלמה שהסכימה "לתת" אותו לעמותה שגזלה מזמנו. 

שלמה רכט הודה לכל מברכיו ואמר כי הוא מתרגש מכך שמעריכים את פועלו. לדעתו חשוב לדעת מתי לבוא ומתי לפנות את המקום. מרגיש נהדר עם חילופי הגברי, כי אלי בארי נמרץ כל כך ומלא תכניות. אין פירוש הדבר שרכט עוזב את העמותה. ביה"ח וולפסון הוא בשבילו מקום חשוב ויקר לליבו, ממש מרגיש שזה ביתו. רכט ביקש להודות באופן אישי לכל אחד מחברי העמותה הפועלים כולם בהתנדבות, ציין שנהנה מהם, למד מכל אחד ומתכוון להמשיך איתם יחד גם הלאה לטובת ביה"ח.  

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד