חיפושדלג על חיפוש

ביקור משלחת נשים מובילות מארה"ב

17/02/2008

משלחת של 13 נשים מובילות מארה"ב, בראשותה של גב' טאני זארלי – רעיית סנטור מוושינגטון, שכללה: נשות עסקים, נשות אקדמיה, נשות סנטורים, המתעניינות בנעשה בישראל ורוצות לתמוך בה, ביקרה בסוף השבוע במרכז הרפואי "וולפסון", במסגרת סיור בן שבוע בישראל, אותו יזם ישראל סטפנסקי מ – Israel Support Fund 

 

בתמונה: ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" לוחץ את ידה של גברת טאני זארלי - ראש המשלחת, כשמימינה - ישראל ספנסקי.

 ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי ומר אלי בארי – יו"ר עמותת הידידים של המרכז, אירחו את המשלחת והפגישו אותן עם: פרופ' אברהם גולן – מנהל אגף נשים ויולדות, פרופ' עמי באלין – מנהל מחלקת הילדים, ד"ר דוד קהלת – מנהל היחידה לטיפול נמרץ ביילוד (פגים), ד"ר ציון חורי – מנהל טיפול נמרץ ילדים וחבר צוות הרופאים של עמותת "הצל ליבו של ילד". 

בתמונה: ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" לוחץ את ידה של גברת טאני זארלי - ראש המשלחת, כשמימינה - ישראל ספנסקי.

ד"ר ברלוביץ הודה לנשים על ביקורן והסביר כי ביה"ח וולפסון משרת אוכלוסיה בעלת רקע תרבותי מגוון שדורש הבנה והתאמה לכל קבוצה. מנהלי המחלקות הציגו את הדברים הייחודיים של ביה"ח כמו המרכז לטיפול בנפגעות תקיפה מינית, ועמותת "הצל ליבו של ילד", הישגים מרשימים במחלקותיהם כמו הצלת פגה במשקל 300 גר' בלבד (!) שהיא כיום ילדה מקסימה בת 6, העלייה המתמדת במספר הלידות ב"וולפסון", המחקרים הרבים שנעשים ע"י הצוות הרפואי של ביה"ח, הדרכת סטודנטים מהארץ ומחו"ל, ועוד. 

לצד כל אלה הוצגו גם ההוצאות הגדולות הנדרשות ברפואה המודרנית והצרכים במיכשור מתקדם כדי להישאר בחזית הרפואה, ובעיקר התקוה להקים ב"וולפסון" בי"ח לילדים, חדיש ומשוכלל, שבו ניתן יהיה לנצל את כל הידע, המקצועיות והניסיון שהצטברו ב"וולפסון" ולהעניק אותם, בתנאים משופרים ומתקדמים תחת קורת גג אחת, לקהילה אותה משרת ביה"ח. 

חברות המשלחת ערכו סיור באגף יולדות ובחדרי הלידה החדישים, ביחידה לטיפול נמרץ ביילוד ובמחלקת הילדים, שלאחריו הן הביעו את הנאתן והתפעלותן ממה ששמעו וראו, ובמיוחד מהרפואה השיוויונית והמסורה הניתנת ב"וולפסון" לכל הקבוצות, מכל העדות והמגזרים ומהטיפול המסור המוענק לילדים פלשתינאים לצד ילדים מכל העולם. 

אלי בארי – יו"ר עמותת הידידים של המרכז הבטיח למסד את הקשר עם נשות המשלחת ולהפכן לשגרירות של רצון טוב בארה"ב של המרכז הרפואי "וולפסון".

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד