חיפושדלג על חיפוש

החתמה על כרטיסי "אדי" לתרומת איברים

1/04/2008

החתמה על כרטיסי "אדי" לתרומת איברים, תיערך בימים שלישי ורביעי 9 – 8  לאפריל, בין השעות 10:00-13:00 ו- 16:00-19:00 במספר דוכני החתמה במרכז הרפואי "וולפסון". זוהי יוזמה משותפת של "וולפסון" עם מחלקת החינוך וההסברה של אגודת "אדי" והמרכז הלאומי להשתלות.

לאה הררי – מתאמת ההשתלות ב"וולפסון" דיווחה כי בשנה שעברה חתמו כ-300 איש על כרטיסי "אדי" במבצע החתמות שנערך בביה"ח, והשנה מקווים להגדיל משמעותית את מספר החותמים, בעקבות אישורם בכנסת של חוק ההשתלות והחוק לקביעת מוות מוחי, והעלייה במודעות הציבור לחשיבות תרומת האיברים להצלת חיי אדם.

תרומות האיברים בשנה שעברה איפשרו מספר רב של ניתוחים להשתלת קרניות שנערכו ב"וולפסון" והצילו את מאור עיניהם של אנשים רבים.

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" והממונה מטעם משרד הבריאות על מרכז ההשתלות, אמר כי פעילות זו חשובה מאוד והוא מקוה שאנשים רבים יחתמו על כרטיסי תורם, כנאמר: "כל המציל נפש אחת מישראל כאילו הציל עולם ומלואו".

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד