חיפושדלג על חיפוש

מסיבה במכון לדיאליזה

13/04/2008
מסיבה במכון לדיאליזה

המסיבה נפתחה בברכתו של ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל ביה"ח שאיחל הרבה בריאות ומצב רוח טוב לכל המשתתפים.

ד"ר זאב קציר - מנהל המכון הנפרולוגי - בירך את הנוכחים וציין שהמטופלים, המגיעים במשך שנים ל"וולפסון" לטיפול מספר פעמים בשבוע, הפכו עם הזמן, ביחד עם הצוות, למשפחה אחת גדולה וחמה. לחגוג ביחד עם המטופלים ולראותם שמחים ורוקדים - זו משאת נפש, שיש לכל הנוכחים הזכות להגשימה בערב זה.

בתצלום מימין לשמאל: ד"ר זאב קציר - מנהל מכון הדיאליזה, בני סלומון - מטופל, נטלי דורשנקו - אחות מחלקה, יולה ירושלימסקי - אחות מחלקה.

לריסה שטנדיק - אחות אחראית של המכון הנפרולוגי ומי שארגנה את המסיבה יחד עם סגניתה עליזה גרוסברד, אמרה שבמקום לראות את המטופלים בפיג'מות של ביה"ח ומחוברים לדיאליזה, היא מאושרת לראות אותם בבגדי ערב, יפים ושמחים. כמו כן הודתה לאמנים המתנדבים, שתרמו מכישרונם ומזמנם ובאו לשמח את המטופלים. 

בתכנית הערב:

המטופל אבי מזור הינחה את הערב, התקליטן יניב רחמן וצוות "פדי הפקות" דאגו למוסיקה מדליקה שסחפה את כולם לרחבת הריקודים, הזמר אורי אילן והזמרת טטיאנה רייף (אשתו של מטופל) הנעימו את זמנם של המשתתפים בשירים בשפות שונות, מה שזיכה אותם במחיאות כפיים נלהבות. כל אלה עשו זאת בהתנדבות. במסגרת המסיבה התקיימה גם סדנת יוגה צחוק שגרמה לצחוקים ומצב רוח מרומם. המסיבה נמשכה עד השעות הקטנות של הלילה עם הרבה שמחה וכיף אמיתי. למטופלים היו רק מילים טובות לומר על הערב הבלתי נשכח - על ההזדמנות לשמוח בחברת אנשים שמבינים את מצבם ועל האפשרות לשכוח את קשייהם ולחגוג בגדול.

המכון ב"וולפסון" מטפל בכ-160 חולים הסובלים מאי ספיקת כליה סופנית ע"י דיאליזה כרונית. כמו כן ניתנים ייעוצים וטיפולי חירום 24 שעות בחולים הסובלים ממחלות כליה חריפות וכרוניות, המאושפזים במחלקות וביחידות לטיפול נמרץ בביה"ח. נושאי הפעילות של צוות המכון כוללים מחלות כליה ויתר לחץ דם בכל טווח הגילאים: מבוגרים, קשישים, ילדים ותינוקות.  

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד