חיפושדלג על חיפוש

תעודת הצטיינות

14/04/2008
תעודת הצטיינות

המרכז הרפואי ע"ש אדית "וולפסון" זכה בתעודת הצטיינות על השתתפות מרובה ביריד המחקר של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב, בטקס חלוקת פרסים שהתקיים בפקולטה בסוף השבוע האחרון. ביריד המחקר השנתי שערכה הפקולטה, הוצגו מעל 450 עבודות מחקר כשהייצוג הבולט של ביה"ח "וולפסון" זיכה אותו בתעודת הצטיינות זו.  

פרופ' עמי באלין (בתמונה)– מנהל מחלקת הילדים ב"וולפסון" וראש החוג לפדיאטריה באוניברסיטת ת"א, זכה בתעודת הצטיינות אישית על עבודת מחקר שלו העוסקת במזרק ייחודי שפיתח, המאפשר לקחת דם מפגים ולהחזיר להם את כדוריות הדם האדומות. ע"י כך ניתן לחסוך עירויי דם מהפגים, על כל הסיבוכים הכרוכים בכך. 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" אמר שהוא שמח וגאה על תעודות ההצטיינות בהן זכו ביה"ח ופרופ' באלין, המעידות על הפעילות המחקרית העניפה והמשמעותית המתבצעת ב"וולפסון", שהיא מאבני היסוד של רפואה מתקדמת.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד