חיפושדלג על חיפוש

מחלות לב - שאלות ותשובות

25/05/2008

"ההישגים הגדולים הנובעים מההתקדמות הרבה של הקרדיולוגיה, הם בהצלת אנשים עם מחלות לב קשות והארכת חייהם. האתגר הנוסף של הקרדיולוגיה המודרנית הוא לדאוג שחיים אלה יהיו בעלי איכות בריאותית משופרת"

אמר פרופ' יוסף רוזנמן - מנהל מכון הלב במרכז הרפואי "וולפסון", לקראת ערב ראיונות על קרדיולוגיה בהשתתפות מומחי מכון הלב, עם המראיין איתן דנציג, שיתקיים ביום שלישי 10.6.08, שעה 18:00, באודיטוריום העירוני, רח' הדדי 6 בבת-ים. הכניסה חופשית.

פרופ' יוסף רוזנמן ידבר על טיפול במחלת לב כלילית וצינתורים, ד"ר מיכאל גייסט יציג חידושים בטיפול בהפרעות קצב הלב, ד"ר ריקרדו תובר יציג גישה עדכנית למניעה וטיפול באי ספיקת לב, ד"ר אלי האופטמן ידבר על חידושים בניתוחי לב. בתום הראיונות יענה פאנל המומחים על שאלות מהקהל.  

המראיין איתן דנציג אמר שזהו ערב הראיונות השני עם מומחי "וולפסון".

ההצלחה הגדולה של הערב הקודם הוכיחה שהציבור הרחב צמא למידע רפואי וכאן יש לכל אחד הזדמנות לשאול את מיטב המומחים שאלות ישירות, מבלי להיזדקק ל"טופס 17".

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון" אמר שסדרת ערבי הראיונות אמורה לחשוף לציבור הרחב את המומחים והידע המקצועי הרב שקיים בביה"ח, לתרום למידע הרפואי של הציבור ולקרב את "וולפסון" לקהילה שלמענה פועל ביה"ח כל ימות השנה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד