חיפושדלג על חיפוש

ערב ראיונות על אורתופדיה

28/05/2008

ב-13 למאי התקיים ערב הראיונות הראשון של המרכז הרפואי "וולפסון" יחד עם עיריית בת-ים באודיטוריום העירוני. ערב הראיונות שנערך בהנחייתו של העיתונאי איתן דנציג, היה על חידושים בתחום האורתופדיה בהשתתפות מומחי "וולפסון". 

ד"ר דוד הנדל - מנהל המחלקה האורתופדית, ד"ר זאב פלדברין – מומחה לרגל סוכרתית, ד"ר יבגני שויחטמן – מומחה לשברים במפרק הירך וד"ר דייויד יפה מומחה לכירורגית כף היד הציגו, מול אולם מלא עד אפס מקום, את החידושים והפתרונות הרפואיים בתחומי מומחיותם.  

המנחה איתן דנציג הציג לרופאים שאלות, ולאחר מכן ניתנה לקהל הסקרן הזדמנות לשאול את הרופאים שאלות הקשורות בבעיות האורתופדיות המציקות לכל אחד ואחד. עם סיום הערב עוד המשיך הקהל לשאול את הרופאים שאלות באופן אישי.  

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל "וולפסון" הביע את שמחתו על הקהל הרב שגדש את האולם, מה שמוכיח כי אכן יש מקום לסדרת הראיונות הזאת, והשאלות הרבות מהקהל העידו על הצימאון שקיים למידע בנושאים רפואיים חדשניים. 

רבים מהנוכחים הביעו את תודתם לעירייה ול"וולפסון" על היוזמה והדגישו את החשיבות של מפגשים כאלה, המקרבים את בית החולים לקהילה. 

איתן דנציג הודיע לקהל כי ערב זה היה הראשון מתוך סדרת מפגשים שיערכו מדי חודש. המפגש הבא יהיה ב-10.6 בנושא קרדיולוגיה (לב).

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד