חיפושדלג על חיפוש

מחלות לב - שאלות ותשובות

15/06/2008
מחלות לב - שאלות ותשובות

"זכינו להציג בפני הקהל הרב את הנושאים הבוערים בתחום הקרדיולוגיה, תוך הצגת השיטות הטיפוליות החדשות. רבים מהקהל שאלו שאלות ענייניות שהרחיבו את דברי הרופאים והיה דיון פורה ומעניין" כך סיכם פרופ' יוסף רוזנמן - מנהל מכון הלב במרכז הרפואי "וולפסון", את ערב הראיונות על אתגרים בטיפול במחלות לב, בהנחיית איתן דנציג, שהתקיים באודיטוריום העירוני בבת-ים. 

פרופ' רוזנמן הציג את פעילות מכון הלב על יחידותיו השונות ואח"כ התמקד בנושא של טיפול במחלת לב כלילית וצינתורים. ד"ר מיכאל גייסט הציג חידושים בטיפול בהפרעות קצב הלב, ד"ר ריקרדו תובר הציג גישה עדכנית למניעה וטיפול באי ספיקת לב, ד"ר אלי האופטמן דיבר על חידושים בניתוחי לב. 

המנחה איתן דנציג הציג לרופאים שאלות וכיוון אותם לנושאים המטרידים רבים מחולי הלב ובני משפחותיהם. לאחר מכן ניתן לקהל הרב שגדש את האולם להציג שאלות משלו, מה שנמשך שעה ארוכה. עם סיום הערב עוד המשיך הקהל לשאול את הרופאים שאלות באופן אישי. 

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון" הביע את שביעות רצונו מההתעניינות הרבה ומהתגובות החמות שנתקבלו מהקהל, שמעידות על הצימאון הקיים בציבור למידע רפואי עדכני ועל חשיבות ערבי הראיונות הללו. 

איתן דנציג איחל לקהל קיץ נעים והודיע כי סדרת המפגשים החודשית עם מומחי "וולפסון" תתחדש אחרי החגים.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד