חיפושדלג על חיפוש

ד"ר סרור - מנהל חדש בכירורגיה ילדים

13/07/2008
ד"ר סרור - מנהל חדש בכירורגיה ילדים

ד"ר פרנסיס סרור זכה במכרז והתמנה למנהל מחלקת כירורגיה ילדים במרכז הרפואי "וולפסון". ד"ר סרור היה שותף להקמת המחלקה ב"וולפסון" בשנת 1989 ומשנת 2000 כיהן כסגן מנהל המחלקה.  

תחומי עיסוקו הקליני של ד"ר סרור בכירורגיה ילדים הינם: כירורגית מערכת העיכול, כירורגיה של מפשעות, כירורגיה של מחלות בית החזה, כירורגיה של יילודים וכירורגיה כללית. כמו כן ד"ר סרור הוא מרצה בכיר קליני לכירורגיה, בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב. 

המחלקה לכירורגיה ילדים ב"וולפסון" מרכזת את הטיפול בילדים בתחומים שונים כגון: כירורגיה ילדים כללית, ניתוחי לב, ניתוחים בתחומי אורולוגיה, אורתופדיה ופלסטיקה, טראומה וכוויות. טווח גילאי הילדים והנוער המטופלים 0-18. 

ד"ר סרור אמר כי הוא רואה את הילד המטופל ומשפחתו כשותפים פעילים בטיפול. ד"ר סרור מקיים קשרי עבודה הדוקים עם מרפאות בקהילה משום שהינו רואה חשיבות ברצף הטיפול בילד וכמו כן מעודד מודעות למניעת תאונות בילדים ע"י קיום קשרי עבודה הדוקים בין צוות המחלקה וצוות "בטרם וולפסון" לבטיחות ילדים. ד"ר סרור הוסיף כי בתוכניתו להוביל את מחלקתו להרחבת הפעילות ולמצוינות. 

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון" בירך על המינוי של ד"ר סרור וציין את חשיבותה של מחלקת כירורגיה ילדים באגף הילדים - שעומד בשורה הראשונה של רפואת הילדים בארץ.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד