חיפושדלג על חיפוש

הדרכה בנושא בטיחות ילדים בקיץ

הדרכה בנושא בטיחות ילדים בקיץ, ניתנה ע"י מחלקת הילדים של מרכז רפואי "וולפסון" בשיתוף עם שלוחת "בטרם וולפסון".
20/07/2008
ילדים והאחיות לריסה יוסיפוב ואודליה ניסן ממחלקת הי (הגדל)

במסגרת שבוע בטיחות הילד בקיץ, תחת הכותרת "גם בחופש לא לוקחים חופש מבטיחות", התקיים במרכז הרפואי "וולפסון" דוכן הסברה בנושא, בהובלת הצוות הסיעודי של מחלקת הילדים ובשיתוף שלוחת "בטרם וולפסון" לבטיחות ילדים.
בדוכן התקיימה הדרכה להורים, ע"י מדריכה מקצועית של ארגון "בטרם", תוך שיחה והתאמת המידע לכל משפחה שהשתתפה. חולקו שי לילדים כמו עפיפונים ודלי וכף לים, וכן עלונים שמסבירים כיצד להתנהג בצורה בטוחה בים ובבריכה, בנסיעות ברכב, כיצד להיזהר בחופשה המשפחתית בטיולים בשטח, איך בוחרים קייטנה בטוחה ועוד. בנוסף בוצעה פעילות של חידונים, הילדים נהנו לשחק במשחקים נושאי פרסים, ופינת הצביעה לילדים, בכל הקשור לבטיחות ילדים, זכתה להצלחה רבה.
ההורים הגיבו בעניין רב להדרכה שניתנה, וחלקם ציינו כי כאשר שוברים שיגרה כמו בקיץ, לא תמיד מודעים לסכנות השונות ולא חושבים על כל האפשרויות, לכן ההסברה בדוכן של "בטרם וולפסון" נתנה להם מידע וחומר למחשבה ואין ספק שהיא מקדמת את בטיחות הילדים.
מירב ביליה - רכזת שלוחת "בטרם וולפסון" אמרה שלאור הצלחת דוכן ההסברה, מתכוונים ב"וולפסון" לקיים דוכני הסברה במחלקות נוספות.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד