חיפושדלג על חיפוש

סדנאות לירידה במשקל לילדים ונוער

11/08/2008

"שום תוצאה מטבולית של התרופות החדישות ביותר והטיפולים העכשוויים, אינה משתווה לתוצאות של שמירה על תזונה מאוזנת ופעילות גופנית מתונה ועקבית", אמר ד"ר חוליו ויינשטיין - מנהל היחידה לסוכרת במרכז הרפואי "וולפסון" ונשיא האגודה הישראלית לסוכרת, לקראת הסדנאות לירידה במשקל לילדים ובני נוער, שפותחת היחידה לסוכרת ביום שני 1.9.08.

תיפתחנה שתי סדנאות: לגילאים הצעירים 8-10 ולבוגרים בגילאי 11-16. הסדנאות תתקיימנה פעמיים בשבוע אחה"צ ותימשכנה שלושה וחצי חודשים. 

בתוכנית:

  • פעמיים בשבוע אימון גופני עם מאמנת הכושר ארבל דגני, כאשר האימון מותאם במיוחד לילדים ולמתבגרים עם עודף משקל, שבד"כ מתרחקים מכל פעילות גופנית.
  • פעם בשבוע פגישה עם דיאטנית מוסמכת לילדים נעמי מור, שתלמד את עקרונות התזונה הנכונה ותדריך לשינוי הרגלי אכילה, למידת קריאת תוויות מזון ובישול ארוחות בריאות. 
  • פעם בשבוע פגישה עם הפסיכולוגית אסתר מימון, מומחית לטיפול באמנות, שתקיים פעילות אמנותית מהנה ויצירתית לילדים, שתאפשר להם לבטא את רגשותיהם ותחזק את ביטחונם העצמי.

ההורים יוזמנו לשיחה פעם בחודש.

במסגרת הסדנא יבוצעו בדיקות דם, מעקב משקל, מדידת אחוזי שומןוהיקפים.

את הסדנא מלווה רופאה אנדוקרינולוגית ילדים - ד"ר זוהר לנדאו. 

נעמי מור - מרכזת הסדנאות אמרה כי הוחלט לפתוח אותן בתחילת חודש ספטמבר, אחרי הזלילות והאכילה הלא מסודרת של הילדים בתקופת החופש הגדול ולפני החגים, כדי שיעברו את הארוחות המשפחתיות הדשנות מבלי להוסיף למשקל. 

להרשמה ומידע נוסף ניתן לפנות לדיאטנית נעמי מור 050-6368369.   

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד