חיפושדלג על חיפוש

צילה וידברג - הנציגה שלנו בניו יורק

17/08/2008
צילה וידברג

צילה וידברג - עובדת סוציאלית באגף המיילדות וסגנית מנהלת השירות לעבודה סוציאלית, נבחרה למחזור 2008 של תוכנית החילופין בין שירותי העבודה הסוציאלית של משרד הבריאות בישראל לבין ביה"ח "הר סיני" בניו יורק, לקידום ופיתוח מנהיגות עובדים סוציאליים בתחום הבריאות.  

התוכנית של ביה"ח "הר סיני" משלבת 2 עובדים סוציאליים מישראל ו-2 מאוסטרליה, בעלי פוטנציאל ניהולי ומקצועי כאחד, עם התמחות ספציפית באחד התחומים כמו: ילדים, אונקולוגיה ועוד, ובנוסף עוסקים בניהול פרוייקטים, הדרכת עובדים ופיתוח תכניות קהילתיות בראייה רב מערכתית. 

צילה וידברג פיתחה מודל של שחרור תינוק אחרי אישפוז ממושך בפגייה, תוך עירוב גורמים מקצועיים מהקהילה, במטרה להקל על משפחת היילוד ולאפשר להם מעבר חלק לחיים בבית. כמו כן וידברג היתה בין מקימי המרכז לטיפול בנפגעי תקיפה מינית ב"וולפסון", וכל השנים ממשיכה במעורבות גדולה הן בטיפול השוטף בנפגעים והן בהתוויית המדיניות של המרכז והפצתה לגורמים בקהילה. מרכז זה ב"וולפסון" מהווה מודל להקמת מרכזים נוספים לטיפול בנפגעי תקיפה מינית בארץ. 

סימה אורן - מנהלת השירות לעבודה סוציאלית ב"וולפסון" אמרה שהיא מאוד מעריכה את היכולות של וידברג ואת הראייה הרב-מערכתית שלה. אורן רואה את השתתפותה של וידברג בתוכנית החילופין היוקרתית, כהזדמנות לחשיפתה לתוכניות עבודה חדשניות מהמתקדמות בעולם, מתוך כוונה ליישם אותן ב"וולפסון" לטובת המטופלים. 

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון" אמר שהוא גאה על הבחירה בצילה וידברג לתוכנית החילופין, והוסיף כי היא בוודאי לא רק תילמד אלא גם תוכל לתרום שם מהידע הייחודי שצברה בפעילותה ב"וולפסון" ומהמודלים שפיתחה, שיש בהם עניין גם מחוץ לגבולות ישראל. 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד