חיפושדלג על חיפוש

ד"ר יעל חביב ידיד - מנהלת חדשה לטיפול נמרץ כללי

24/08/2008
ד"ר יעל חביב ידיד - מנהלת חדשה לטיפול נמרץ כללי

ד"ר יעל חביב ידיד זכתה במכרז והתמנתה למנהלת טיפול נמרץ כללי במרכז הרפואי "וולפסון" בחולון. ד"ר חביב ידיד - רופאה פנימית עם התמחות של טיפול נמרץ, עברה ל"וולפסון" ממרכז רפואי "שיבא" תל השומר, שם עבדה ב-5 השנים האחרונות בטיפול נמרץ ואחראית מקצועית ליחידות המוגברות. 

ד"ר חביב ידיד אמרה כי טיפול נמרץ כללי מנקז אליו את החולים הקשים והמורכבים ביותר והשפעת הטיפול הנמרץ היא משמעותית בהטבת מצבו של החולה. ד"ר חביב ידיד ציינה שמצאה ביחידה לטיפול נמרץ כללי ב"וולפסון" צוות רפואי וסיעודי מצוין מבחינה מקצועית, עם יחסי אנוש טובים, מה שהופך את העבודה לא רק ליעילה אלא גם לנעימה. ד"ר חביב ידיד הוסיפה כי בתוכניתה לשדרג את הטיפול הנמרץ מבחינת הציוד הרפואי ותנאי האישפוז.  

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי - בירך על מינויה של ד"ר יעל חביב ידיד ואיחל לה הצלחה בתפקידה. ד"ר ברלוביץ הוסיף כי טיפול נמרץ כללי הוא הלב של ביה"ח והוא מאמין כי ד"ר חביב ידיד היא האדם הנכון במקום הנכון.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד