חיפושדלג על חיפוש

שיא של 400 לידות בחודש

31/08/2008
פרופ' אוסקר סדן

פרופ' אוסקר סדן - מנהל חדרי הלידה ב"וולפסון" מסר כי במסגרת בקרת איכות של חדרי הלידה (כולל מיון יולדות ומחלקת יולדות) שנערכה לאחרונה, עפ"י סקר של 500 יולדות, התקבלה תמונה חיובית מאד: היולדות הביעו שביעות רצון מכל שלבי הלידה, וציינו במיוחד את האנושיות והמקצועיות של הצוות הרפואי והסיעודי. פרופ' סדן הוסיף כי המשובים החיוביים מהיולדות והעלייה המתמדת במספר הלידות, הם תוצאה של השקעה ומסירות גדולה של הצוות.  

פרופ' אברהם גולן - מנהל אגף נשים ויולדות ב"וולפסון" אמר כי הוא גאה בהישגי מחלקת היולדות, והתגובות החמות של היולדות הן בבחינת הבעת אמון בעבודה המאומצת והבלתי נלאית המתבצעת במחלקה.  

ב"וולפסון" חדרי לידה חדישים המאפשרים שהות נוחה לבני משפחה, והצוות המיילדותי מאפשר ליולדת לבחור לידה עפ"י רצונה, כולל לידה טבעית בתנוחות שונות והקלת כאבים ע"י טיפולי רייקי, שיאצו, רפלקסולוגיה, כדור ג'ימבורי, מסאז' עם שמנים אתריים ועוד.

 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד