חיפושדלג על חיפוש

"לגדול עם מילים וצלילים"

11/09/2008

"לגדול עם מילים וצלילים" היא כותרתו של קונצרט גאלה חגיגי, שיתקיים בתיאטרון חולון ביום רביעי 15.10.08 בשעה 20:30 והכנסותיו קודש לאגף הילדים במרכז הרפואי "וולפסון". קונצרט זה יהיה אירוע הפתיחה של פסטיבל "צלילי ילדות" שיתקיים בתיאטרון חולון בחוה"מ סוכות. 

תזמורת סימפונט רעננה, בניצוחו של המאסטרו גיל שוחט, עם זמרת האופרה מירלה גרדינרו (סופרן), יבצעו מיצירותיו של המלחין הנורבגי אדוארד גריג, ובמרכזן היצירה הידועה "פר גינט" - מיצירות מוסיקת התיאטרון הגדולות והאהובות ביותר, והקונצ'רטו המוכר לפסנתר בלה מינור אופ. 16, בנגינתו ובניצוחו מהפסנתר של גיל שוחט. 

כרטיסים במחירים של 300 ש"ח ו-200 ש"ח ניתן להשיג במשרד עמותת ידידי וולפסון בטלפונים: 5028819 , 5028596 ובקופת תיאטרון חולון בטלפון:5023001.

תקדים את הקונצרט קבלת פנים חגיגית בשעה 19:30 שמארגנת עמותת הידידים של המרכז הרפואי ע"ש א. וולפסון, שיזמה את הערב כולו. את זמנם של האורחים בקבלת הפנים ינעימו בנגינה תלמידים ממגמת המוזיקה בתיכון קרית שרת בחולון 

יו"ר האירוע הוא אפרים הלוי - לשעבר ראש המוסד.

סמדר שיראת הקונצרט תנחה בהתנדבות סופרת הילדים סמדר שיר עם סיפורי ילדות ישראלית. סמדר שיר אמרה: "אני שמחה וגאה לקחת חלק בערב החשוב הזה לא רק כאשתו של פרופ' עמי סידי, מנהל המחלקה האורולוגית בבית החולים "וולפסון", אלא בשל האמונה שלי בבית החולים הזה שבו מטופלים כל בני משפחתי, מהיחידה להפריות מבחנה ועד למחלקת הילדים. כל אחד מילדי הגיע למיון כדי לתפור את הסנטר - איש מהם לא פיספס את החוויה, וגם היו מקרים יותר חמורים כמו ניתוח להוצאת התוספתן, ותמיד קיבלתי את התחושה שזה מקום של חום ואהבה".

עירית חולון ותיאטרון חולון תרמו את אולם המופעים, המנצח והסולן גיל שוחט תרם את הופעתו. 


אגף הילדים ב"וולפסון"
בניהולו של פרופ' אלי סומך, שלצוותו יצאו מוניטין בזכות האיכות המקצועית, ההתייחסות האנושית וההישגים, מספק שירותים רפואיים מתקדמים לילדי האזור כולו ובתחומים מסויימים לילדים מכל הארץ ומרחבי העולם. פרופ' סומך הביע את שמחתו על ערב הגאלה ואמר כי התרומות מיועדות לשדרוג תנאי האישפוז באגף הילדים לסנטנדרט המקובל כיום, לרווחת הילד המטופל ובני משפחתו. עלות השיפוץ מגיעה לכ-2 מיליון ש"ח. 

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון" הודה בחום לגיל שוחט וסמדר שיר על התנדבותם, ולעירית חולון על תרומתה, שמעידה הן על הקשר האמיץ שביה"ח רקם עם הקהילה והן על ההכרה בהישגיו של אגף הילדים. "אנו משקיעים רבות בטיפול בילדים ובשמירה על בריאותם כי הם העתיד שלנו" אמר ד"ר ברלוביץ. 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד