חיפושדלג על חיפוש

צלילים ומילים למען אגף הילדים

גיל שוחט ומירלה גרדינרו. צילם ברק נונאתשואות סוערות וקצובות של קהל נלהב הדהדו בסיומו של קונצרט גאלה חגיגי, שהכנסותיו הוקדשו לאגף הילדים במרכז הרפואי "וולפסון", בביצוע תזמורת  סימפונט רעננה בניצוחו של המאסטרו גיל שוחט עם זמרת הסופראן מירלה גרדינרו. הקונצרט היה אירוע הפתיחה של פסטיבל "צלילי ילדות" בחוה"מ סוכות בתיאטרון חולון. באירוע נכחו שגרירי נורבגיה ומכסיקו בישראל, נספח התרבות של שגרירות ספרד, אורחים מחו"ל ומכובדים מהארץ. 

ד"ר יצחק ברלוביץ, אלי בארי, ביורן ליאן - שגריר נורווגיה בישראל ורעייתו. צילום ברק נונאהערב המרגש החל אלי בארי - יו"ר עמותת הידידים של "וולפסון" שיזמה וארגנה את האירוע, עם ברכות לאורחים הנכבדים ותודות לכל מי שהתנדב וסייע לקיומו של הערב.  

מוטי ששון, ראש העיר חולון, אמר שהוא שמח להעמיד את ערב הפתיחה של הפסטיבל החולוני "צלילי ילדות" בחוה"מ סוכות לטובת אגף הילדים של "וולפסון". ששון דיבר על חשיבות האמנות, התרבות והמוסיקה לנוער, כי "בלעדיהם אין חיים". 

ד"ר יצחק ברלוביץ, מנהל "וולפסון", הודה לכל מי שטרחו בהכנת הערב החשוב ולכל  מי שכיבדו את בית החולים בנוכחותם ובנדיבות לבם. ד"ר ברלוביץ אמר כי הוא גאה להיות מנהלו של "וולפסון" אשר צוותו מוסר את נפשו במתן השירותים הרפואיים הטובים ביותר לכל הבאים בשעריו ובמיוחד הוא גאה באגף הילדים. ד"ר ברלוביץ הודה לאלי בארי, יו"ר עמותת הידידים ולחנה גוכשטט, מנכ"לית העמותה, על ארגון הערב, ולעירית חולון בראשותו של מוטי ששון ובניהולה של חנה הרצמן על שיתוף הפעולה המתקיים כל השנה ואשר "החגיגה הזו היא סמל לכך". 

המנצח גיל שוחט שהתנדב לנצח על הקונצרט  אמר שבדרך כלל  הוא מדבר באמצעות המוסיקה אך בכל זאת ציין שהוא רוצה גם לומר מספר מלים שיבהירו עד כמה הוא גאה לפתוח את פסטיבל "צלילי ילדות" עם היצירה "פר גינט" של המלחין הנורווגי אדוארד גריג שהיא מצלילי הילדות שלו. גיל שוחט הפליא גם לנגן ולנצח  כאשר פרט על הפסנתר את הקונצ'רטו לפסנתר בלה מינור אופוס 16 של גריג. זמרת הסופראן מירלה גרדינרו הפליאה בשירתה וזכתה בקריאות "בראבו" רמות מהקהל.

סמדר שיר שהנחתה בהתנדבות את הערב אמרה שהיא עושה זאת לא רק כ"אשתו של..." (בעלה פרופ' עמי סידי מנהל מחלקה ב"וולפסון") אלא בעיקר כמי שצורכת הרבה את שירותי אגף הילדים ב"וולפסון". סמדר שיר בחרה קטעי שירה ש"מתכתבים" עם "פר גינט", ואת השיר שלה "אין אהבה כמו אהבה של אמא" הקדישה לאגף הילדים של "וולפסון". 

הקדימה את הקונצרט קבלת פנים חגיגית עם כיבוד אלגנטי שתרם זאב קוכמן – הבעלים של "הפינה ירוקה". 

ד"ר ברלוביץ סיכם את הערב המוצלח והמכובד ואמר כי הוא "הותיר טעם של עוד". 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד