חיפושדלג על חיפוש

הגרפיקאי בן ה-87 פרש לגמלאות

17/11/2008
הגרפיקאי בן ה-87 פרש לגמלאות

רוזנברג, שכולם קוראים לו "שמוליק", עבד כגרפיקאי של ביה"ח, אך למעשה עשה הרבה יותר;כושר הציור שלו, היכולת הגראפית, כושר ההמצאה והיכולת לבנות מכשירים, עשו אותו לאחד האנשים המרכזיים של ביה"ח. שמוליק היה המעטר הקבוע של ביה"ח באירועים שונים, ורבים מציוריו מעטרים את הקירות במחלקות השונות - כשהם מוסיפים צבע ויופי לביה"ח. 

שמוליק רוזנברג, תושב בת ים, החל את עבודתו בביה"ח דונולו ביפו בשנת 1949 ואח"כ עבר ל"וולפסון" עם פתיחתו. שמוליק, שביה"ח היה מרכז חייו, קטף במשך שנות עבודתו הרבות פרסים כמו: פרס העובד המצטיין ופרס מנכ"ל משרד הבריאות. 

הנהלת "וולפסון", מנהלי מחלקות, עובדי המחלקה הטכנית ועובדים רבים נוספים, באו להיפרד משמוליק, הודו לו על תרומתו רבת השנים ואיחלו לו עוד שנים רבות של בריאות ושמירת קשר עם ביה"ח. 

שמוליק שהגיע עם רבים מבני משפחתו - ילדיו, נכדיו ונינו החדש, התרגש מאוד מהמעמד והצליח רק לומר תודה על המחמאות והברכות שהרעיפו עליו ועל כל השנים שעשה בביה"ח.

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד