חיפושדלג על חיפוש

הכל על מחלות חורף

24/11/2008

"מחלות החורף כבר כאן והחולים בכל הגילים שאנו קולטים, באים עם מכלול מחלות וחששות"
אומר ד"ר ז'ק אשרוב מנהל המחלקה לרפואה דחופה (מיון) במרכז הרפואי "וולפסון". בערב ראיונות של מומחי "וולפסון", מתכוונים המומחים להבהיר דברים בהקשר של מחלות חורף ולענות על שאלותיו של המראיין איתן דנציג ועל שאלות מהקהל. הערב שנערך בשיתוף עם החברה לתרבות, פנאי וספורט בת-ים, יתקיים ביום שלישי 2.12.08 בשעה 18:00, באודיטוריום העירוני, רח' הדדי 6, בת-ים. הכניסה חופשית. 

משתתפים:

- פרופ' מיכאל  דן - מנהל היחידה למחלות זיהומיות, שידבר על חיסונים נגד שפעת נגד חיידק דלקת הריאות.

- ד"ר ג'יזל גודארד - מנהלת מחלקה פנימית ג', שתדבר על  מחלות דמוי שפעת, ועל תופעות לוואי של תרופות למחלות חורף שקונים ללא מרשם רופא.

- ד"ר יהודה רוט - מנהל מחלקת אף, אוזן וגרון, שידבר על דלקות אוזניים ומחלות אף וסינוסים.

- ד"ר ישראל פריאל - מנהל מחלקת הריאות, שידבר על התלקחות מחלת ריאות חסימתית כרונית, ועל אסתמה.

- ד"ר ז'ק אשרוב - מנהל המחלקה לרפואה דחופה (מיון), שידבר על חולים המגיעים למיון עם סיבוכים אך חוששים להתאשפז במחלקה, לעומת חולים שלא הסתבכו   עם מחלות חורף ובכל זאת מבקשים להתאשפז, ויסביר מה נכון לעשות.

בתום הראיונות יענה פאנל המומחים על שאלות מהקהל. 

המראיין - העיתונאי איתן דנציג, הדגיש שמניסיונו הציבור הרחב צמא למידע רפואי, במיוחד בנושא כל כך אקטואלי הנוגע לכל משפחה, וכאן יש לכל אחד הזדמנות לשאול את מיטב המומחים שאלות ישירות, מבלי להיזקק ל"טופס 17". 

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" ציין כי ערב ראיונות זה פותח את העונה החדשה של ערבי ראיונות עם מומחי "וולפסון", והביע את תקוותו כי הציבור הרחב ייענה וייהנה כפי שנהנה בעונה שעברה, שעפ"י תגובות הקהל הצליחה מעל למשוער ותרמה רבות למידע הרפואי שלו.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד