חיפושדלג על חיפוש

הפנינג הריון

14/12/2008

ביקוש שהולך וגובר לקורסי ההכנה ללידה, המצטיינים באינטימיות (עד 8 זוגות בלבד), במרכז הרפואי "וולפסון", והתגובות החיוביות של הנשים לאחר הלידה, הביאו לפתיחת קורסים נוספים, כך מסרה חני רובינשטיין - מיילדת ואחראית על קורסי ההכנה ללידה ב"וולפסון".

נושא זה יוצג יחד עם נושאים אחרים ב"הפנינג הריון" שעורך אגף נשים ויולדות של "וולפסון" בשיתוף עם הירחון "הורים וילדים", ביום שישי 26.12.08, בשעה 09:00 בבוקר, ב"מדיטק" רח' גולדה מאיר 6 חולון. ההפנינג פתוח לציבור וההשתתפות חינם. 

רובינשטיין הסבירה שבמפגשי הקורסים לומדים על כל תהליך הלידה, כאשר היולדות הופכות שותפות ללידה. המפגשים כוללים: התעמלות לחיזוק רצפת האגן, הדרכת נשימות, למידה על כל האמצעים העומדים לרשות היולדות ב"וולפסון" להקלת כאבים כמו: אפידורל וטשטוש, ובלידה טבעית - עיסויים עם שמנים ארומטיים, נשימות, שימוש במים זורמים, ישיבה על כדור פיזיו ועוד. כמו כן יש צפייה בסרט לידה, הרצאה של גינקולוג על ניתוח קיסרי ולידות מכשירניות ולסיום - סיור בחדר לידה, יולדות, יילודים ופגייה. 

מטרת הפנינג ההריון, שיכלול: הרצאות מקצועיות ופאנל שאלות ותשובות של מומחים מ"וולפסון" וכן יריד מציגים מגוון, היא להעביר מידע עדכני בצורה בהירה וברורה לכל, אודות נושאים שחשובים לאישה בהריון ולבן זוגה. 

בתוכנית:

09:00 -    התכנסות, כיבוד קל, וביקור ביריד מציגים.

09:45 -   *הריון, התהליך המופלא! - פרופ' אוסקר סדן - אחראי חדר לידה.

              *לראות את הנולד, מעקב אחר בריאות העובר- ד"ר גדי מלינגר, מנהל יחידת      

               האולטרה-סאונד.

              *לקראת הלידה ולאחריה- ד"ר מיכל קובו, אחראית מחלקת יולדות.

              *לידה כחוויה אישית ומשפחתית- פרופ' שמואל לוריא, רופא מחדר לידה.

10:45 -   הפסקה, וביקור ביריד המציגים.

11:15 - פאנל שאלות ותשובות, בהשתתפות מיטב המומחים של "וולפסון".

12:00 - דברי סיום והגרלה. 

פרופ' אברהם גולן - מנהל אגף נשים ויולדות ב"וולפסון", אמר שבשנים האחרונות חלו התפתחויות רבות בשטח של מעקב ההריון, זיהוי מומים ומחלות של עוברים טרם לידה, עיכוב לידה מוקדמת, בהקלה על היולדת בעת הלידה והפיכת הלידה לחוויה חיובית.

פרופ' גולן הוסיף כי חשוב להביא חידושים אלה לידיעת היולדת ובני משפחתה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד