חיפושדלג על חיפוש

חדשות אורולוגיה

29/12/2008

ד"ר יעקב מוגילבקין וד"ר אלכסנדר ציביאן  זכו בפרס על עבודות מצטיינות שהוצגו בכנס איגוד הכירורגים הישראלי שנערך ברמות ב18--20 בנובמבר ובכנס איגוד האורולוגים הישראלי שנערך באילת בתאריכים 25-28 בנובמבר. 

ד"ר יעקב מוגילבקין הציג סרט בו תוארה טכניקה לפרוסקופית חדשה של כריתה חלקית של האדרנל (בלוטת יותרת הכליה) בנוכחות גידול. עד כה, היה מקובל לכרות את כל האיבר בנוכחות גידול והסרט מציג גישה של שימור האיבר תוך כריתת הגידול בלבד. 

ד"ר אלכסנדר ציביאן  הציג את הנסיון המצטבר של המחלקה האורולוגית בכריתה לפרוסקופית של הערמונית בנוכחות גידול סרטני בלמעלה מ-100 חולים. סדרה זו  מייצגת את הנסיון המצטבר הגדול ביותר בישראל, ונכון להיו, המחלקה האורולוגית  מרכז רפואי וולפסון היא המחלקה המיומנת ביותר בישראל לביצוע ניתוחים מסוג זה.

 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד