חיפושדלג על חיפוש

משבוע 39 להריון בדיקה חינם

1/02/2009

אגף נשים ויולדות של המרכז הרפואי "וולפסון" יצא במהלך ייחודי, לפיו כל אשה בהריון, החל מהשבוע ה-39, יכולה להיבדק ולקבל ייעוץ רפואי חינם, ללא צורך בהפניית רופא או טופס 17, במיון יולדות של "וולפסון", כולל מוניטור של העובר ואולטרה סאונד במידת הצורך. מספר טלפון לפניות: 5028525 .

פרופ' אברהם גולן - מנהל אגף נשים ויולדות ב"וולפסון" הסביר כי המעקב הרפואי אצל נשים הרות בשלבים האחרונים של ההריון חייב להיות צמוד יותר, כדי למנוע בעיות סמויות שלעתים מופיעות בסוף ההריון ועלולות להיות להן תוצאות חמורות. היוזמה באה כדי לסייע לנשים להוריד מהמתח והלחץ ולאפשר להן ליהנות מייעוץ מקצועי של המומחים ב"וולפסון". 

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" אמר כי זוהי החלטה של ביה"ח, שבאה להקל על נשים בשבועות האחרונים להריון, ולתת בימים אלה שירות חשוב לציבור גדול בחינם, בלי קשיים ביורוקרטיים ובלי התלבטויות כלכליות. ד"ר ברלוביץ הוסיף כי הוא מאמין שיוזמה זו תתרום רבות לבריאות הנשים ההרות וילדיהן לעתיד.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד