חיפושדלג על חיפוש

הידוק קשרים עם "רוטרי"

1/03/2009
הידוק קשרים עם "רוטרי"

עמותת הידידים של המרכז הרפואי "וולפסון" אירחה את חברי מועדון רוטרי יפו למפגש באוירה חמה ולסיור באגף הילדים של ביה"ח. 

קדם למפגש ביקורה של יעל לצרוס - הנגידה לשנת 2008-9 של רוטרי ישראל, באגף הילדים של "וולפסון", במסגרת ביקורה במועדון רוטרי יפו. לצרוס הביעה את התפעלותה מהנעשה ב"וולפסון" בכלל, באגף הילדים בפרט, ובמיוחד מפרוייקט "הצל ליבו של ילד". לצרוס הביעה תקוה כי הפרוייקט יועלה בועידת רוטרי העולמית הקרובה, כדי לקדמו. 

רות בן-דור - נשיאת מועדון רוטרי יפו לשנת 2008-9, אמרה כי המועדון מלווה את ביה"ח "וולפסון" במהלך השנים האחרונות, בנושאים הקשורים לאגף הילדים, גם בפרוייקט "הצל ליבו של ילד" (שבמסגרתו ילדים חולי לב מכל העולם, כולל מארצות ערב ומהרשות הפלסטינית, עוברים ניתוחי לב מצילי חיים ב"וולפסון"), וציינה שמוחמד מנצור ("אבו חסן") חבר מועדון רוטרי יפו וחבר עמותת הידידים של "וולפסון", פעיל מאד בקשר בין המועדון לבין עמותת הידידים וביה"ח.  

כדי להדק את הקשרים ולהגביר את הסיוע ל"וולפסון", הועלה הרעיון לשלב ידיים עם מועדון רוטרי חולון, אשר חלק מחבריו משמשים כחברים בעמותת הידידים של ביה"ח, דבר שירחיב את יכולת שני המועדונים לגייס תרומות לרכישת ציוד רפואי מתקדם עבור ביה"ח. 

חנה גוכשטט - מנכ"ל עמותת הידידים של "וולפסון", הביאה מדבריו של אלי בארי - יו"ר העמותה, ששלח ברכות מאחר ונבצר ממנו להשתתף במפגש. בארי מסר כי הוא מעריך מאד את מערכת היחסים בין עמותת הידידים לתנועת הרוטרי. בארי הוסיף כי ימשיכו לחפש דרכים לפיתוח שיתוף הפעולה גם בשנה זו, שאיננה קלה מבחינה עסקית וכלכלית. גוכשטט הוסיפה כי היא מאמינה שהקשר האישי שנוצר והתכנון המשותף, הפך את חברי מועדון רוטרי יפו, לשותפים של עמותת הידידים וביה"ח, במטרה העיקרית של שיפור השירות הרפואי לקהילה. 

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון" בירך את הנוכחים ואמר כי הוא רואה ברכה בשיתוף הפעולה המשולש בין מועדוני רוטרי, עמותת הידידים, וביה"ח שנותן שירות רפואי לציבור גדול באזור, ואמר כי חשוב להתביית על פרוייקטים משותפים ולהגשימם הלכה למעשה. ד"ר ברלוביץ סיפר על הפעילות הקהילתית של רופאי ביה"ח, ומנה מספר מטרות מעשיות שיקדמו את הטיפול הרפואי לטובת תושבי האזור, שלצורך הגשמתן ישמח לקבל את עזרת המועדונים.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד