חיפושדלג על חיפוש

פרשים, כלבנים, תזמורת

8/03/2009

מופעי תכלית של פרשים על סוסיהם, כלבנים עם כלביהם וחבלן של משטרת ישראל, הופעה של תזמורת המשטרה עם 30 נגנים, דוכנים של זיהוי פלילי, משטרת התנועה, משמר הגבול, יס"מ ומד"א, כבאית של מכבי אש חולון, פינות איפור, אביזרים לתחפושות ויצירה לילדים שהפעילו בני נוער בארגונה של מחלקת הנוער בעיריית חולון, חלוקת חטיפים והפתעות של חברת אסם עם בובת ענק של תינוק הבמבה, ועוד תרומות ומשלוחי מנות של גופים ואנשים טובים, כל זה בהפנינג פורים ענקי לילדים המאושפזים במרכז הרפואי "וולפסון", שהתקיים היום במתחם ביה"ח. 
פרופ' עמי באלין - מנהל מחלקת הילדים ב"וולפסון" ציין שלצד הילדים הישראלים בביה"ח שמכירים את חג הפורים,נהנו מהחגיגה המיוחדת גם ילדים מהעולם, במסגרת פרוייקט הצל ליבו של ילד, שלראשונה בחייהם חוו חג פורים עם תחפושות, מוסיקה ומופעים מעניינים. הילדים שנאלצו להישאר מרותקים למיטותיהם נהנו גם הם ממשלוחי מנות ומנגני התזמורת שעברו במחלקת הילדים, במיון ילדים, בטיפול נמרץ ילדים, ובכירורגיה ילדים, וניגנו להם משירי פורים.  

ד"ר אילן דלאל – מנהל מיון ילדים ב"וולפסון", הסתובב בשטח שמח ונהנה הנאה גדולה מכל הילדים המחופשים והצוחקים שמילאו את רחבת הדשא הגדולה, רקדו ושרו לצלילי התזמורת, התפעלו מהסוסים, התאפרו לחתול, לליצן ולסופרמן, ונהנו מדברי מתיקה ואוזני המן בשפע. בתמונה: רב-פקד הוד לוי, ילד מאושפז שהתחפש לשוטר וד"ר אילן דלאל - מנהל המיון ילדים בוולפסון. צילם: ברק נונא.

רב פקד הוד לוי - קצין אגף קהילה ומשטרה במרחב איילון, שיזם את האירוע, אמר שמשטרת ישראל בכלל ומרחב איילון בפרט, רואים חשיבות גדולה בקשר עם הקהילה. בשל כך הוחלט לקיים יום חגיגי זה, כדי לאפשר לילדים המאושפזים ב"וולפסון" לחגוג גם הם את חג הפורים כמו שאר ילדי ישראל. 

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון" ביקש להודות מכל הלב למשטרת ישראל, לחברת אוסם, לעירית חולון ולרבים מהעובדים בוולפסון, שנתנו יד לארגון האירוע הססגוני והמרהיב הזה, והוסיף תודה גדולה לבנק דיסקונט ועמותת עזר מציון שתרמו משלוחי מנות, לקליבר צעצועים ושושי זוהר שתרמו תחפושות, אביזרים והפתעות, למדיה אפקט שיילו ויערי שתרמו בובות ענק של תותית וסמי הכבאי, לחברת פנינה רוזנבלום שתרמה מוצרי איפור, ולגילה צדוק וליאת צמח על האיפור המקצועי והאמנותי שהעניקו לילדים. ד"ר ברלוביץ אמר כי מי שמשמח ילדים מוסיף לבריאותם וגם נהנה בעצמו הנאה גדולה.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד