חיפושדלג על חיפוש

לב נדיב

8/03/2009

"לב רחב", "לב זהב", "לב נדיב" אך גם "אחד בפה ואחד בלב" - בין הניבים הקשורים למילה "לב" שהעלו תלמידי כיתות ג'-ה' בביה"ס "ניצנים" בחולון, במפגש שלהם עם לאה הררי - אחות מתאמת ההשתלות במרכז הרפואי "וולפסון". זאת במסגרת תוכנית הדרכה והסברה בקהילה שמפעיל ביה"ח להעלאת המודעות בנושאי בריאות, השתלות איברים והצלת חיי אדם. 

הררי שוחחה עם התלמידים על חשיבות הלב בגוף האדם, וקראה קטעים מספר ילדים חדש של אפרים סידון "סיפור מהלב", המספר בצורה מחוייכת ובחרוזים, על ילדה בשם הילה הממתינה להשתלת לב והסוף הטוב. 

הילדים סיפרו מה נגע לליבם וריגש אותם במיוחד בסיפור ושיתפו בסיפורים אישיים שלהם. הם גילו ידע לצד ענין וסקרנות בנושא ההשתלות, ואמרו שחשוב לתרום איברים כי אדם אחד יכול להציל אנשים רבים. 

בסוף המפגש חילקה הררי ל- 220 תלמידים את הספר "סיפור מהלב" כמתנה מטעם המרכז הרפואי "וולפסון", בחסות המרכז הלאומי להשתלות. 

ציונה טל - מנהלת ביה"ס "ניצנים" הודתה ללאה הררי על העברת המידע החשוב לתלמידים בדרך מעניינת, נעימה ולא מאיימת. טל הוסיפה כי הספרים שחולקו עוזרים להעביר לילדים את המסר החשוב של תרומה ועזרה לזולת.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד