חיפושדלג על חיפוש

השקה לעמותת ידידי "וולפסון" באנגליה

29/03/2009

באירוע ראשון מסוגו לטובת המרכז הרפואי "וולפסון" שנערך בלונדון ובא להשיק את עמותת ידידי המרכז הרפואי באנגליה, השתתפה קבוצה משמעותית מהקהילה היהודית בלונדון, כשאורחי הכבוד של הערב היו הלורד והליידי וולפסון. ביה"ח בחולון קרוי ע"ש אדית וולפסון - אמו של הלורד, והמשפחה תורמת לפרוייקטים משמעותיים בביה"ח. 

מימין לשמאל:הגב' הדסה הלוי, מר אפרים הלוי, ראש המוסד לשעבר, ליידי אסטל וולפסון, הלורד לאונרד וולפסון, ד"ר יצחק ברלוביץ, מנהל המרכז הרפואי, אלי בארי יו"ר עמותת הידידים, הגברת אדל באסי נציגת העמותה בלונדון (צילום באדיבות עמותת הידידים של המרכז הרפואי וולפסון).

ד"ר יצחק ברלוביץ - מנהל "וולפסון" ואלי בארי - יו"ר עמותת הידידים, שהגיעו ללונדון לביקור השנתי אצל הלורד וולפסון, הציגו באירוע את פעילות ביה"ח ועוררו עניין רב כשסיפרו על הגישה המיוחדת של "וולפסון" כבי"ח קהילתי, המשרת אוכלוסייה מגוונת מבחינה סוציו-אקונומית, מחובר אליה, ומנהל דיאלוג מתמיד איתה. 

אפרים הלוי – לשעבר ראש המוסד ושגריר ישראל לאיחוד האירופי, שהיה הנואם המרכזי של הערב, ריתק את הקהל בסקירתו על איומי הטרור במזרח התיכון והערכותיו לגבי עתידה של מדינת ישראל. 

לורד לאונרד וולפסון שמשמש נשיא כבוד בינלאומי של עמותת הידידים, הביע את התרשמותו העמוקה מההתקדמות המתמדת של ביה"ח ומפעולות ההנצחה לזכר הוריו, והביע את כוונתו להמשיך לתרום ולסייע לביה"ח. 

ד"ר ברלוביץ אמר כי האירוע המכובד והנוכחות של כל כך הרבה אנשים איכפתיים מהקהילה היהודית בלונדון, חיממו את הלב והוא מקווה שזו התחלתה של ידידות מופלאה. 

 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד