חיפושדלג על חיפוש

כיצד מתמודדים עם יתר לחץ דם

11/05/2009

ערב ראיונות עם מומחים מ"וולפסון" בנושא יתר לחץ דם וגורמי סיכון נוספים לתחלואת לב וכלי דם, בהנחיית העיתונאי איתן דנציג, יתקיים ביום שלישי 19.5.09, בשעה 18:00, באודיטוריום העירוני, רח' הדדי 6 בת ים. הכניסה חופשית.

 

ישתתפו:

*פרופ' ראובן צימליכמן – מנהל מחלקה פנימית ו' ונשיא החברה הישראלית ליתר לחץ דם, ידבר על יתר לחץ דם כגורם מספר אחת לתחלואת לב וכלי דם, ועל הגישה העכשווית למניעה, אבחנה וטיפול.

*ד"ר זאב קציר – מנהל המכון לנפרולוגיה ודיאליזה, ידבר על יתר לחץ דם ומחלות כליה, אבחנה בזמן, ניטור, הקפדה על משטר תזונתי ואורח חיים נכון, והיצמדות להוראות הטיפוליות, כולל תרופות.

*ד"ר פאול רוזמן – סגן מנהל מחלקה פנימית ב' ומנהל המרכז לגמילה מעישון, ידבר על סכנות העישון לבריאות ודרכים לגמילה. מחקרים מוכיחים כי הפסקת עישון היא הגורם הראשון במעלה בעולם למניעת תמותה, והיא נתונה בידיו של כל מעשן.

*נועה נוימן – דיאטנית קלינית מהמחלקה לתזונה ודיאטה, תדבר על דיאטת "דאש" שמבוססת על הדיאטה הים-תיכונית (שמן זית, דגים, פירות וירקות, סיבים תזונתיים), שנמצאה מתאימה לחולים הסובלים מלחץ דם גבוה.

 

המראיין - העיתונאי איתן דנציג, הדגיש שמניסיונו, הציבור הרחב צמא למידע רפואי,  וכאן יש לכל אחד הזדמנות לשאול את מיטב המומחים שאלות באופן ישיר, מבלי להיזקק ל"טופס 17".

 

ד"ר יצחק ברלוביץ – מנהל המרכז הרפואי "וולפסון" אמר כי כיום גברה מאד המודעות לסכנות מיתר לחץ דם, עישון, השמנת יתר ועוד, ובערב ראיונות זה יש לציבור הזדמנות ללמוד ממומחים כיצד לאזן את לחץ הדם, להיגמל מעישון ולנהל אורח חיים בריא.

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד