חיפושדלג על חיפוש
  about-media-testing

  היסטוריה

  המרכז הרפואי ע"ש אדית וולפסון הוקם בסיוע הנדיב של משפחת וולפסון, ונקרא על שם הליידי אדית וולפסון, רעייתו של סר אייזיק.

  סר אייזיק וולפסון הקדיש את חייו לפעילות פילנתרופית וייסד קרן משפחתית לתמיכה במטרות ראויות בתחומי הבריאות, החינוך והמדע בבריטניה, חבר העמים וישראל. ב-1962 העניקה לו מלכת אנגליה תואר אבירות, כהכרה בתרומתו לחברה.

  ליידי אדית  ספקטרמן וולפסון נולדה בלונדון. היא התחנכה על ברכי מסורת ארוכה של התנדבות והמשיכה בכך בבגרותה, כאשר שימשה כנשיאת "אמונה" וכסגנית נשיא של ה-JEWISH WELFARE BOARD. היא פעלה ללא לאות למען ילדים, במיוחד אלו בישראל, ואף שימשה כיושבת ראש משותפת ונשיאה של התאחדות הסיוע לעליית הנוער.

  זכרה של אדית וולפסון חקוק לעד בדמות מרכז רפואי זה, הנושא את שמה.

  המרכז הרפואי נפתח בשנת 1980, בשטח המוניציפלי של העיר חולון, הגובלת בחלקה הדרומי של תל אביב- יפו. בעת פתיחתו הופעלו במרכז 342 מיטות.  

  בשנים האחרונות נמצא המרכז הרפואי בשלב של פיתוח מואץ על מנת להתאים את היקף השירותים המוצעים לאוכלוסיית האזור ההולכת וגדלה. הפיתוח בא לידי ביטוי בהגדלה משמעותית של מספר מיטות האשפוז ועלייה במספר תקני הצוות הרפואי והפרא-רפואי.

  בר ימיןדלג על בר ימין
  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

   אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

  עבור לתוכן העמוד