חיפושדלג על חיפוש

ד"ר עודד הרשקוביץ

ד"ר עודד הרשקוביץ

מומחה באורתופדיה ומנתח עמוד שדרה


תפקיד: רופא בכיר במערך האורתופדי במרכז הרפואי ע"ש אדית וולפסון

דר' הרשקוביץ בוגר הפקולטה לרפואה ע"ש ברוך רפפורט בטכניון חיפה משנת 2003 (MD) ובעל תואר שני במנהל מערכות בריאות של הפקולטה לרפואה ע"ש ג'ויס וארווינג גולדמן באוניברסיטת בן גוריון שבנגב משנת 2009 (MHA).

את הכשרתו המקצועית החל במערך האורתופדי של בית החולים תל השומר שם רכש ניסיון במגוון ניתוחים רב מתחום האורתופדיה ובהיקפים נכבדים. דר' הרשקוביץ התנסה במגוון רב של תחומי כירורגיה אורתופדית וניתוחי עמוד שדרה החל מטראומה במבוגרים וילדים, דפורמציות שלד מולדות ונרכשות, תחלואה ניוונית של השלד ועמוד השדרה, גידולים ועוד.

בשנת 2016 קיבל את הסמכתו כמומחה בכירורגיה אורתופדית מטעם משרד הבריאות והאיגוד האורתופדי הישראלי. במהלך שנה זו עבד כמנתח בכיר ביחידה לניתוחי עמוד שדרה בבי"ח תל השומר – המרכז הרפואי שיבא.

את המשך הכשרתו בתחום ניתוחי עמוד השדרה ביצע דר' הרשקוביץ במשך שנתיים באחד המרכזים הגדולים באירופה בתחום זה –

The Centre for Spinal Studies and Surgery (CSSS) at Queens Medical Centre, Nottingham University Hospitals (QMC Medical Centre).

QMC הינו מרכז ייחודי בעולם בו המחלקה לניתוחי עמוד שדרה הינה עצמאית ומבצעת אלפי ניתוחי עמוד שדרה בשנה. למרכז מוניטין עולמי והוא מושך משתלמים מכל רחבי העולם המגיעים להשתלם בו וללמוד את התחום של ניתוחי עמוד השדרה.

עם סיום הכשרתו המשיך דר' הרשקוביץ לעבוד כמנתח עמוד שדרה בכיר במרכז זה, הוביל ניתוחים מורכבים ומתקדים בתחום וחנך משתלמים מרחבי העולם עד לחזרתו ארצה.

בנוסף לפעילותו קלינית כמנתח עמוד שדרה, דר' הרשקוביץ עוסק באופן פעיל בתחום האקדמי והמחקרי, הוא מפרסם ומציג באופן תדיר בעיתונים המובילים בתחום ובכנסים הגדולים והחשובים בעולם. הוא אף חלק מהסגל המדריך של קורסים בינלאומיים המתקיימים במרכז הרפואי בו השתלם באנגליה וממשיך כ-  HONORED CONSULTANT במרכז זה.

דר' הרשקוביץ עוסק בניתוחי עמוד שדרה צווארים ומותניים, תחלואה ניוונית, עקמות בילדים ובמבוגרים, גידולים, טראומה, פריצות דיסק ועוד.

האני מאמין שלי הוא למצות ככל הניתן את הטיפול השמרני ובעת הצורך נתקדם בהחלטה משותפת לעבר טיפול ניתוחי מינימלי ככל הניתן וזאת על מנת להשיג את התוצאה המיטבית ולשמרה אורך זמן.


HershkovichPicture1


אזכורים בתקשורת:

קישורים נבחרים -

 https://spinalnewsinternational.com/case-report-nspine-arosa/  - תיאור מקרה ייחודי של תיקון עקמת בצעירה אנגליה בטכניקה חדשנית.

https://www.jpost.com/defense/idf-medical-corps-we-have-a-stage-in-us-academia - מוביל משלחת ישראלית לכנס בינלאומי בנושא מנהיגות רפואית במצבי קיצון

https://www.rcseng.ac.uk/education-and-exams/accreditation/rcs-senior-clinical-fellowship-scheme/national-surgical-fellowship-scheme-register/trauma-orthopaedic-surgery/ - מקבל את ההכרה של ה ROYAL COLADGE OF SURGEONS ENGLAND עם השלמת תקופת השתלמות עמיתים בת שנתיים

https://www.israelhayom.co.il/article/79663 - מאמר בישראל היום על מחקר בנושא השמנה וכאבי גב תחתון של דר הרשקוביץ


עבור לתוכן העמוד