חיפושדלג על חיפוש

למה להתמחות בוולפסון?

המרכז הרפואי 'וולפסון', בדומה לחברות קטנות, הוא יותר מעוד מקום עבודה או התמחות. אנו שמים את המתמחים במרכז - המטרה: לאפשר את עבודתם ולמידתם בצורה הטובה ביותר, למרות עומס העבודה שמצויה בו מערכת הבריאות כיום.

 

על מנת להקל ולהכשיר את רופאי העתיד, מועסקים אצלנו עוזרי רופא (סטודנטים לרפואה) בתורנויות עד השעה 23:00. לעתים גם סטאז'ר נשאר לתורנות ועובד ביחד עם המתמחה במחלקה. אנו מעודדים את קליטת הסטאז'רים למסלול ישיר להתמחות.

 

הנהלת המרכז הרפואי מקפידה לקיים את ההסכם שנחתם עם ההסתדרות  בשנת 2011, כולל מתן תגמול על תורנות 7 ומעלה, וכולל אוזן קשבת לבעיות המתמחים.

 

יחסי העבודה אצלנו - רופא מול רופא - הם מהטובים בארץ, והרופאים דואגים למענה הולם לבקשות עמיתיהם. המרכז הרפואי דואג לקורס הכשרה והכנה לשלב א', בנוסף לידע הנרכש במחלקות למתמחים. הכשרה זו כוללת השתתפות בכנסים בין-לאומיים בחו"ל, עבור רופאים שלוקחים חלק בכתיבת מאמרים אקדמיים; ועידוד  ותמיכה כספית במתמחים הרוצים להשתתף בלימודי המשך בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב.

 

מבחינה אקדמית, המרכזי הרפואי אינו נופל ממרכזים רפואיים גדולים ממנו. אנו מאפשרים יציאה להשתלמויות, דוחפים לביצוע עבודה אקדמית, ומקיימים מערכי עדכון אקדמי שוטף כחלק מישיבות הבוקר המחלקתיות. רוב המחלקות במרכז מסונפות לאוניברסיטת תל אביב, ורופאים מתמחים משתלבים במערך האקדמאי בלימוד והדרכה של סטודנטים מכל הרמות. כמו כן, אנו קולטים סטודנטים הלומדים בחו"ל, לצורך ביצוע סבב במחלקות. 

 

'וולפסון' הוא מקום בו ניתן לעבוד באווירה משפחתית במהלך ההתמחות

 אנו גמישים ורגישים לצורכי המתמחים

 

לחזרה לעמוד הראשי

עבור לתוכן העמוד