חיפושדלג על חיפוש

אירוע פרידה לאחות הראשית במשרד הבריאות ד"ר שושנה ריב"א נערך השבוע במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון


אירוע פרידה לאחות הראשית במשרד הבריאות - ד"ר שושנה ריב"א נערך השבוע במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון

 

השבוע נערך במרכז הרפואי 'וולפסון' אירוע הוקרה לד"ר שושנה ריב"א , האחות הראשית הארצית וראשת מנהל הסיעוד במשרד הבריאות.
האירוע נערך לרגל לרגל פרישתה של ד"ר ריב"א לגמלאות. את אירוע הפרידה יזמה וארגנה הנהלת הסיעוד ב'וולפסון' בראשותה של לידיה ריחני, ובשיתוף עם הנהלת בית הספר לסיעוד ע"ש וולפסון, בניהולה של ד"ר שרה נסים.

 

 

הקשר המיוחד עם ד"ר ריב"א נוצר עוד בשנות ה-80 וה-90, כאשר היא ניהלה את בית הספר לסיעוד ע"ש וולפסון, ושימשה כמדריכה וכמורת דרך לשורת אחיות, שכיום מאיישות את תפקידי הניהול בסיעוד, במרכז הרפואי 'וולפסון'.

 

 

באירוע הוצג סרטון שהופק במיוחד על ידי הנהלת הסיעוד והנהלת ביה"ס לסיעוד ע"ש וולפסון:בין המברכים באירוע:

ד"ר יצחק ברלוביץ, מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון': "עם ישראל חב לשושי הרבה מאוד על העבודה קשה וצעידתה כנגד כיוון הרוח, בנושאים רבים בתחום הבריאות. שושי היא מאותם האנשים שרואים את עבודתם כשליחות של ממש. היא הובילה את התפישה לפיה - בחולה לא נוגע אדם שלא עבר הכשרה מתאימה. אני מאחל  לשושי הרבה בריאות ואושר, וזוהי הזדמנות גם לאחל למחליפתה בתפקיד, שושי גולדברג , הצלחה רבה והמשך עשייה משמעותית".

ד"ר שרה ניסים , מנהלת בית הספר לסיעוד ע"ש וולפסון : "אנו מביעים את הוקרתינו למנהיגה גדולה. שושי, את השכלת להכשיר את דור המנהיגות החדש. דבריך אלי בעבר, באופן אישי, גרמו לי לשאוף להתפתח ולהתקדם במקצוע".

לידיה ריחני, מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי 'וולפסון' : "האירוע של היום הוא חשוב לכל עולם הסיעוד בארץ. שושי, מה שהניע אותך הוא חזון. תמיד בלטת בדבקותך במטרה ובאישיות הדומיננטית שלך. את מה שרוב עולם הסיעוד ראה כעתיד, את כבר הצלחת לראות כהווה. יש להמשיך ולחזק את המורשת שאת הובלת". ריחני הוסיפה, בנימה אישית: "שושי תמיד פרגנה ואמרה שיש לי יכולות ארגוניות גבוהות, וזה מה שדחף אותי, לימים,  להפוך לאחות ראשית".


בתום הדברים, ד"ר שושי ריב"א ביקשה לדבר ולהודות. בין דבריה: "אני שייכת לפה, המקום הזה יקר לי. התחלתי את דרכי פה, ומכאן הגעתי למשרד הבריאות. בכיתי בדמעות כשד"ר ברלוביץ' סיים את תפקידו כמשנה למנכ"ל משרד הבריאות, כדי לנהל את בית החולים 'וולפסון'. זה היה כבוד וזכות גדולה עבורי לעבוד לצדו. שמחתי לעבוד לצדכם, וברור לי ש'וולפסון' זה הבית שלי. תודה לכולם". 

בר ימיןדלג על בר ימין
חדשותדלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
  • מרפאת מומחים אגף נשים ויולדות עבור נשות הדרום והמפונות

    אגף נשים ויולדות מלווה אתכן במלחמה רופאי ורופאות האגף יתנו מענה לנשים בהריון, בדיקת אולטרסאונד ורפואת נשים דחופה. נשים שלא תקבלנה התחייבות מהקופה, תתקבלנה ללא תשלום, ללא טופס 17 וללא בירוקרטיה. ההגעה למרפאה מותנית ברישום מראש בטלפון 050-4029971 יש לשלוח בהודעת וואטסאפ- שם, תז, סיבת הפנייה ושעה מועדפת ונחזור אלייך עם זימון מסודר16/10/2023 08:00

עבור לתוכן העמוד